Bauda acīm – 'Tava Māja' šīgada ciemošanās stāstu izlase
Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Gada izskaņa ir īstais laiks, lai palūkotos uz visa gada laikā paveikto, tāpēc "Tava Māja" ir sarūpējusi 2019. gada ciemošanās stāstu izlasi, kas jums, lasītāji, būs īsta bauda acīm!

"Tava Māja" šī gada laikā ir bijusi lieliska iespēja viesoties pie atsaucīgiem mājokļu saimniekiem, kas labprāt mums atklāja stāstus par savu dzīvesvietu. Tāpat stāstu izlasi esam papildinājuši ar stāstiem par uzņēmīgiem saimniekiem, kuri radījuši fantastiskas dzīvesvietas citiem – atpūtas vietas meža ielokā, pļavas vidū vai ezera krastā.

Stāsti par mājokļiem ir no dažādām vietām Latvijā – esam paviesojušies Sēlijā, zilo ezeru zemē Latgalē, tāpat esam bijuši pie sirsnīgiem mājokļu saimniekiem Vidzemē un arī galvaspilsētā Rīgā. Arī nākamajā gadā "Tava Māja" turpinās stāstīt par iedvesmojošiem cilvēkiem-amata meistariem, ar speciālistu palīdzību mēģināsim rast atbildes uz dažādiem jautājumiem par un ap mājokļa labiekārtošanu un remontu, kā arī ciemosimies pie dažādiem cilvēkiem dažādos Latvijas nostūros. Pačukstēsim – jau janvāra sākumā dosimies ciemos pie mākslinieces Ilzes Krastiņas Ikšķilē, kuras māja ir īsts mākslas darbs!

Lai šie stāsti kalpo par iedvesmu jaunām mājokļa pārvērtībām vai izaicinājumiem 2020. gadā!

Tags

Brīvdienu māja Dzīvoklis Lasāmgabali

Comment Form