Par dažiem eiro vai vēstuļu konkursā: četri īpašumi, kas iegūti neparastos veidos
Foto: Kadri no video

Ierasts, ka, iegādājoties vai iegūstot kādu īpašumu savā rīcībā, maciņš jāatver visnotaļ plaši, tomēr ne visas situācijas ir vienādās – reizēm par kāda nama īpašnieku var kļūt, šķiroties no dažiem desmitiem eiro vai piedaloties īpašos konkursos. Lūk, stāsti par četrām situācijām, kad saimnieki īpašumus ieguvuši netradicionālos veidos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Piemēram, kā vēstījis CNN, Itālijas pilsētā Bivonā iespējams iegādāties pamestas mājas, šķiroties tikai aptuveni no viena eiro. Jāpiebilst gan, ka no potenciālajiem pircējiem tiek sagaidīta iesaiste māju atjaunošanā. Savukārt Kanādā reiz māja atradusi jaunus īpašniekus vēstuļu konkursa ceļā – interesentiem bija jāsamaksā aptuveni 22 eiro par piedalīšanos un domraksta veidā jāatbild uz jautājumu – "Kāpēc pārvākšanās uz šo sapņu māju ezera krastā mainītu manu dzīvi?"

Vai esi kādreiz domājis, ka kādu pili varētu saukt par savējo? Mūsdienās tas ir iespējams! Acis jāmet Francijas virzienā, kur, ziedojot aptuveni 50 eiro, vari kļūt par vienu no leģendām un stāstiem apvītas celtnes saimniekiem. Precīzāk – par kādas daļas saimnieku, tādējādi finansiāli atbalstot vēsturiskās ēkas rekonstrukciju un atgriešanu sākotnējā spozmē.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form