Testi

 
Krievijas izdevuma RBK žurnālisti izmēģinājuši "vietējā ražojuma" miniatūro datoru "Raydget", ko pērnā gada decembrī tehnoloģiju korporācijas "Rosteh" vadītājs Sergejs Čemezovs prezentēja prezidentam Vladimiram Putinam kā "vienu no vismazākajiem datoriem pasaulē".
Lasīt vairāk
 
Trešdien, 6. janvārī, pasaulslavenais "Netflix" serviss paziņoja par savu ienākšanu Latvijas tirgū. Mēs nevarējām nepamēģināt un steidzam pastāstīt par to, ko esam uzzinājuši.
Lasīt vairāk
 
Latvijā radītā un ceturtdien, 15. oktobrī, prezentētā gala versija bezpilota lidaparātam jeb dronam "AirDog", kas spējīgs gaisā patstāvīgi sekot un filmēt savu saimnieku, ir vienkārša un ērta vadība, ar kuru spēs tikt galā praktiski jebkurš, ierīces izmēģinājumā pārliecinājās portāls "Delfi".
Lasīt vairāk
 
Videospēļu (vai datorspēļu) loma mākslas vēsturē ir sarežģīta. Iespējams, tādēļ ka dominējošais viedoklis nostājas pret to kā mākslas formu vispār. Izvirzu trīs dimensijas kā mēs varam domāt par videospēlēm.
Lasīt vairāk
 
Pēc tam, kad "Microsoft" iegādājās "Nokia" mobilo tālruņu biznesu, amerikāņu tehnoloģiju gigants pakāpeniski likvidēja visas somu ražotāja atpazīšanas zīmes no "saviem" produktiem. "Nokia Lumia 830", kas tika prezentēts pagājušā gada nogalē, ir pēdējais viedtālrunis, kuru rotā "Nokia" zīmols, pēc tam jaunākie modeļi ieguvuši "Microsoft Lumia" nosaukumu.
Lasīt vairāk
 
Kādai jābūt rokas pulksteņa cenai, lai varētu uzskatīt, ka tas ir dārgs? Un cik mobilajam tālrunim? Viens rāda pareizu laiku, otrs ļauj sazināties ar līdzcilvēkiem. Tomēr katrā no gadījumiem ir savi "bet". Portālam "Delfi" bija iespēja Rīgā iepazīties ar ekskluzīvo "Vertu for Bentley" viedtālruni, kas maksā 12 500 eiro. Latvijā tas jau ir pārdots divos eksemplāros no pasaulē divtūkstoš pieejamajiem.
Lasīt vairāk