Padomi

 
Pagājušās nedēļas noslēgumā amerikānis Niks Džonsons kļuva par pirmo cilvēku, kurš noķēris visus 142 "Pokemon Go" pokemonus. Lūk, desmit padomi, kurus viņš var sniegt cilvēkiem, kuri vēlas noķert pēc iespējas vairāk pokemonus, pirms šī spēle ir apnikusi vai pienākusi ziema.
Lasīt vairāk
 
"Pokemon Go" laikā bieži pieķer sevi pie domas, vai viedtālruņa baterija izturēs līdz nākamajam PokeStop? "Samsung" produktu speciālists Jānis Lejnieks norāda – drošākais veids, kā spēles aizraujošākajā brīdī nepalikt ar melnu ekrānu, ir pirms došanās ārpus mājas pilnībā uzlādēt telefonu un līdzi ņemt ārējo bateriju, taču viņš atklāj arī citus vienkāršus knifus, kas ļaus pokemonus meklēt maksimāli ilgāk.
Lasīt vairāk
 
7. jūlijā oficiāli atklātā spēle "Pokemon GO" iekarojusi arī latviešu sirdis un, būsim atklāti, arī lielāko daļu brīvā laika. Ja vēl neesi iepazinies ar šo spēli vai izpratis tās būtību, te būs skaidrojums un pāris padomi no tehnoloģiju blogera Mareka Matisona.
Lasīt vairāk
 
"WhatsApp" ar saviem miljards lietotājiem, protams, ir labs, bet to var padarīt vēl labāku ar dažādu papildu programmu izmantošanu – dažām (varbūt arī visām) jau sen vajadzēja kļūt par pašas programmas sastāvdaļu. Lūk, četri piemēri noderīgām "WhatsApp" papildinošām programmām "Android" viedtālruņiem.
Lasīt vairāk
 
Jūs kļūdāties, ja uzskatāt, ka "Android" viedtālrunim pietiek ar rūpnīcas datu atiestatīšanu, lai to atbrīvotu no visiem personīgajiem datiem.
Lasīt vairāk
 
Tā nosvinējāt Saulgriežus, ka sasitāt telefonu? Jā, tas ir nepatīkami, bet nav nāvējoši. Stiklu vai ekrānu - atkarīgs no modeļa un ražotāja - nāksies, protams, nomainīt. Bet, kamēr remontdarbnīcās ir rindas, ir slinkums vai nav laika - var izlikties, ka tas vienkārši ir pārdomāts un stilīgs dizaina elements.
Lasīt vairāk
 
Par to, kādas funkcijas "Apple" vajadzētu aizņemties savai nākamajai mobilajai operētājsistēmai (OS) no "Android", raksta viens no "ābolu" "tempļa" 9to5mac.com autoriem, Džeremijs Horvits.
Lasīt vairāk
 
2006. gadā Latvijā ieviestā elektroniskā paraksta sistēma piedzīvo jau ne pirmo gadu, bet daudzi joprojām netaisnīgi uzskata to par nevajadzīgu un dārgu. Kāpēc šie mīti Latvijā joprojām ir dzīvi un kāpēc tos būtu jāizskauž, jums izskaidros "Techlife".
Lasīt vairāk
 
Stāsti par jokdaru petīcijām un Rīgas mēra Nila Ušakova veidotajām karikatūrām tā vien kliegtin kliedz - internets kļuvis par velnišķīgi bīstamu vietu. Bet... "kļuvis" vai tomēr tas tāds bijis vienmēr, un mēs vienkārši to nebijām pamanījuši?
Lasīt vairāk
 
Nenoliegsim, ka krietnam lērumam cilvēku horoskopi kalpo par padomdevēju svarīgu lēmumu pieņemšanā. Tad kāpēc telefonu iegāde iztiek bez zvaigžņu norādēm? Lūk, kur problēma - izstaigājot bibliotēku un interneta plašumus, "Techlife" nonāca pie slēdziena, ka, ja reiz šāda horoskopa astroloģiskajā literatūrā nav, pie tā sastādīšanas jāķeras pašiem.
Lasīt vairāk
 
Iepazīšanās aplikācija "Tinder", kopš tā tika radīta pirms trīs ar pus gadiem, atradusi vairāk nekā 11 miljardus potenciālo pāru jeb "match", tāpēc var droši apgalvot, ka ievākts pietiekams daudzums datu par to, kādi paņēmieni partnera atrašanā strādā un kādi ne, raksta "Business Insider".
Lasīt vairāk
 
Šonedēļ aprit tieši divi gadi, kā "Microsoft" pārstājuši atbalstīt "Windows XP", bet leģendārā operētājsistēma (OS) joprojām ne tikai "dzīvo", bet arī popularitātes skalā ieņem trešo vietu pasaulē. Tāpēc "Techlife" izlēma izmantot iespēju un atgādināt, ko iespējams izdarīt ar veco datoru, kas joprojām darbojas ar "Windows XP" OS.
Lasīt vairāk
 
Protams, ka progresīvais planētas Zeme iedzīvotājs nevar iedomāties ikdienu bez tā, lai pārbaudītu ienākošās īsziņas, neatbildētos zvanus, e-pastu, "Facebook", "Twitter", "Tinder", "WhatsApp" vai "Delfi" vismaz reizi piecās minūtēs. Bet, ja iedzīvotājs - ne jūs, bet pretī sēdošais, atrodas restorānā, kinoteātrī, konferenču zālē vai uz beņķīša skvēriņā, tad gribas ņemt un iedot pa… likumam, kas to kategoriski aizliegtu darīt.
Lasīt vairāk
 
Pagājušajā nedēļā Latviju no jauna pāršalca ziņa par krāpniekiem, kā rezultātā iedzīvotājiem draud milzīgi telefonsarunu pakalpojumu rēķini. "Techlife" piedāvā lasītājiem iedziļināties noziedzīgajā shēmā un sniedz padomus, lai izvairītos no kļūšanas par tās upuri.
Lasīt vairāk
 
Lūk, tādu oriģinālu un efektīvu risinājumu jāievieš katrā skolā un katrā klasē. Ideālākais kompromiss starp skolotāju nevēlēšanos redzēt skolniekus, spaidot telefonus, un skolniekiem, kuri nevar atvadīties no saviem mobilajiem draugiem pat skolā.
Lasīt vairāk
 
Ko iesākt, ja nezināmu apstākļu dēļ "gudrais spogulis" pagaidām nav atrodams veikalos ne tikai pie mums, bet arī tehnoloģiski varenajā Amerikā? Nav jēgas gaidīt brīnumus, jātaisa pašam, gluži tāpat kā to izdarīja Maks Brauns. Uztaisīja un rezultātu aprakstīja savā blogā.
Lasīt vairāk
 
Krievijas "Pirmais kanāls" sniedzis absurdu padomu datora darbības paātrināšanai. Izrādās, šim nolūkam nepieciešams tikai notīrīt operatīvas atmiņas moduļu kontaktus ar visparastāko dzēšgumiju.
Lasīt vairāk
 
"Google Chrome" ir kļuvis neprātīgi populārs, bet ne visi apzinās tā pilno potenciālu. Lūk, desmit mazpazīstamas, bet ļoti noderīgas šīs programmas iespējas.
Lasīt vairāk
 
"SplashData" - kompānija, kas nodarbojas ar paroļu drošības problēmām, piedāvā tradicionālo, ikgadējo pašu populārāko paroļu Top-25.
Lasīt vairāk