Viedpulkstenim ir unikāls rotējošs ietvars, kas kopā ar mājas jeb "home" un atgriešanās taustiņiem ļauj ātri piekļūt paziņojumiem un lietotnēm. Apaļais 1,2 collu diametra augstas izšķirtspējas ekrāns sniedz košu un izteiksmīgu attēlu, savukārt jaunākā Tizen OS operētājsistēmas platforma un īpaši pielāgots 1 GHz divkodolu procesors ļauj Gear S2 strādāt ātri un efektīvi savienojumā ar visiem Android viedtālruņiem (ar vismaz Android 4.4 versiju un 1,5 GB RAM atmiņu). Ierīces darbību nodrošina baterija, kas bez uzlādes var darboties divas līdz trīs dienas.

Televīzijas seja un divu bērnu māmiņa Jana Duļevska dalās savos iespaidos par ierīci: "Askētisms ir pirmais, kas mani uzrunā. Tā tas bija arī ar "Samsung Gear S2" viedpulksteni – mūsdienīgā minimālismā ieturētās formas, metāla korpuss un plašais siksniņu krāsu spektrs ļauj to pieskaņot gan vakartērpam, gan ikdienas apģērbam."

"Samsung Gear S2" kļuvis par Janas sabiedroto arī sportā: "Krosiņam ļoti palīdz iespēja pulkstenī redzēt noskrieto distanci, pulsu un soļu skaitu, turklāt treniņa laikā var ērti lasīt arī mājinieku sūtītās ziņas – uzmundrinājuma vārdi soli padara raitāku."

Viedpulkstenis pieejams divos variantos – "Gear S2" un "Gear S2 classic". "Gear S2 classic" ir eleganta melnās krāsas apdare un ādas siksniņa, savukārt "Gear S2" ir nopērkams tumši pelēkā ietvarā ar pelēku siksniņu un sudraba ietvarā ar baltu siksniņu.

"Samsung Gear S2" un "Gear S2 classic" Latvijā ir pieejams pie vadošajiem telekomunikāciju operatoriem, lielākajos elektronikas veikalos un "Samsung" veikalā tirdzniecības centrā "Spice". Aptuvenā mazumtirdzniecības cena "Gear S2" modelim ir 349 eiro, savukārt "Gear S2 classic" versijai – 379 eiro.