Pasaules ūdeņos pavadīt mēnešus un pat gadus. Trīs stāsti par piedzīvojumu kāriem latviešiem
Foto: Privātais arhīvs

Pavadīt vairākus mēnešus un pat gadus, iepazīstot ūdens pasauli. Sagaidīt saullēktus un saulrietus dienu no dienas, kad apkārt tikai jūra vien. Iekļūt piedzīvojumos, kuri atmiņā paliks vēl ilgi, ilgi. Jā, tieši šādi ir stāsti par latviešiem, kuri uz ilgāku laiku bija nolēmuši doties atklātos ūdeņos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šajā reizē piedāvājam iepazīties ar trīs stāstiem no "Tūrisma Gida" arhīvu plauktiem. Noteikti saistošs būs stāsts par ceļotāju Kārli Bardeli, kurš nevienu vien reizi pierādījis, ka ir spējīgs uz trakiem piedzīvojumiem – jā, arī ar airu laivu vienatnē dodoties pāri Klusajam okeānam. Vērts izlasīt stāstu arī par Zandu Zariņu, kura ar buru katamarānu devās uz Karību salām, ūdeņos pavadot septiņus mēnešus. Kā arī, protams, iepazīties ar Zanes Lapsas-Tvīdi pieredzi, trīs gadus burājot pa plašajiem pasaules ūdeņiem.

Tags

Ceļojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form