Neparastas klintis un akmeņi, kas ir vesela ceļojuma vērti
Foto: Shutterstock

Daba ir lielākā māksliniece – ikviens, kas devies kaut vai izbraucienā pa Latviju, piekritīs šim teicienam. Un dažādu veidu skulptūras atrodamas it visur un vispārsteidzošākajos veidos! Šoreiz piedāvājam dažas no neparastajām klintīm un akmeņiem, kas nereti mudina ceļotājus pārvarēt fiziskas grūtības, lai tās sasniegtu.

Protams, daudzi skaisti un lieli akmeņi sasniedzami, nemaz nepieliekot īpašas pūles. Arī Latvijā tādu netrūkst, tāpēc piedāvājam dažas idejas, kur tepat dzimtenē doties nelielā pārgājienā uz kādu dižakmeni. Tomēr vairāk uzsvars šajā rakstā likts uz klintīm un akmens veidojumiem, kas mums, līdzenumu iedzīvotājiem, liek izbrīnā ieplest acis.

Source info

Tūrismagids


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl