Apstiprinošas pazīmes, kas liecina – jūsu starpā ir spēcīga jūtu ķīmija
Foto: Shutterstock

Lai gan ne visi tic mīlestībai no pirmā acu skatiena, bieži vien jau pašā attiecību sākumā var uzšķilties romantiska dzirksts un izveidoties stipras simpātijas. Taču pēc pirmajiem tauriņiem vēderā virsroku var ņemt šaubas, vai tiešām gaisā esošā jūtu ķīmija ir abpusēja. Lai apmierinātu urdošo zinātkāri, "Power of Positivity" apkopojuši vairākas pazīmes, kas apstiprina simpātiju esamību.

Ķermeņa valoda


Neverbālā komunikācija ir tikpat svarīga kā skaļi izteiktie vārdi, jo, piemēram, atvainošanās ar pāri krūtīm pārkrustotām rokām visdrīzāk nešķitīs īpaši sirsnīga. Tāpat vērts piebilst, ka bieži vien cilvēks nekontrolē savus žestus vai mīmikas, tāpēc tās visspilgtāk un precīzāk atklāj konkrētā brīža sajūtas un var būt arī viens no palīgiem abpusējo simpātiju atkodēšanā.

Par savstarpējām simpātijām liecina tādas izpausmes kā liekšanās tuvāk sarunu laikā, sarkšana, lūpu saspiešana un kustināšana, spēlēšanās ar matiem, nemitīga kāju krustošana, kā arī miklas un svīstošas rokas.

Atceries, nereti ķermeņa valoda atklāj to, ko cilvēks mēģina neizrādīt. Ja jums abiem ir līdzīgas neverbālās komunikācijas izpausmes, tā uzskatāma par labu zīmi! Ko attiecību sākumposmā labāk nedarīt, lai neatbaidītu vīrieti, uzzini šajā rakstā.

Source

DELFI Viņa

Tags

Attiecības Mīlestība
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form