Nesavtīga mīlestība: pazīmes, kas liecina – esi atradis īsto un vienīgo
Foto: Shutterstock

Iespējams, atrast cilvēku, kuru var mīlēt, nav nemaz tik grūti. Tomēr ikviens zina, ka ar to nepietiek, lai mīlestība un kaislība virmotu gaisā. Vajag atrast īsto. Un tas nav nemaz tik viegli. Kā saprast, vai cilvēks, ar kuru esi kopā, ir īstais un vienīgais? Iedvesmojoties no "Elite Daily", noskaidrojām 10 pazīmes, kā arī piedāvājam "Viņa" lasītāju pieredzes stāstus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Viņš pieņem tavas dīvainības

Ir tikai normāli, ja ar pašiem tuvākajiem atlaižam bremzes un jūtamies pavisam brīvi. Dažkārt pat ērmoti. Tā tam vajadzētu būt. Esot kopā ar perfekto otro pusīti, tev nevajadzētu justies neveikli, kad atrādi šo savu personības pusi. Ikviens dažkārt var uzvesties bērnišķīgāk, brīvāk, varbūt pat muļķīgāk. Taču, lai arī plašākā sabiedrībā šāda uzvedība var tikt pat nosodīta un vari sajusties neveikli, ar savu izredzēto tā nebūt nevajadzētu būt. Šādos mirkļos tevi vajadzētu pārņemt sajūta, ka beidzot esi satikusi kādu, ar kuru vari savdabīgi pajokot un kurš tev piebiedrosies jautrībā.

Anna (26), kura kopā ar puisi bija divus gadus, dalās savā pieredzē: "Patiesību sakot, tieši šī iemesla dēļ izšķīrāmies. No sākuma, kā jau attiecības ierasts, cilvēks tik ātri neatveras un ir daudz atturīgāks, bet apmēram pēc gada noslēpumainības plīvurs krīt. Ilgāk jau nevar izlikties par to, kas neesi. Manā gadījumā tas nenāca par labu. Atzīstu, ir man visādi niķi, bet tādi ir ikvienam. Viņam manējie nepatika. Izmocījām vēl vienu gadu, līdz izdzirdēju klasisko frāzi – "mums jāparunā"..."

Tags

Attiecības Laulība Mīlestība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form