Palīgs dāmām: ko vīrieši vēlētos, lai sievietes zina par viņu vēlmēm guļamistabā
Foto: Shutterstock

Sabiedrībā valda uzskats, ka sievietes guļamistabā ir grūtāk apmierināt nekā vīriešus, taču tā nebūt nav – arī vīrieši reizēm alkst pēc pietātes un īpašākas uzmanības. Lai sasniegtu galvu reibinošas baudas virsotnes, apmierinājumu jāizjūt abiem partneriem. Lūk, ieteikumi dāmām, kas palīdzēs vēl vairāk iekvēlināt partneri un uzlabot savu seksuālo sniegumu!

Sekss ne tikai satuvina partnerus, bet arī palīdz viņiem vienam par otru uzzināt ko vairāk. Mēdz teikt, ka tieši sievietes guļamistabā apmierināt ir grūtāk, tāpēc nereti ir pieejams vairāk informācijas par to, kādas partnera darbības viņām palīdz sasniegt orgasmu. Taču sekss ir lieta, ko dara divi cilvēki, tāpēc mīlēšanas laikā nedrīkst aizmirst arī par vīrieti un to, kā palīdzēt viņam sasniegt baudas virsotni.

Tālāk lasi sešas no lietām, ko vīrieši vēlētos, lai sievietes zina par seksu. Iespējams, kādas no tām tev nebūs svešas, bet citas lasīsi pirmo reizi.

Savukārt, ja vēlies uzzināt, ko sievietes vēlētos, lai vīrieši zina par guļamistabas aizkulisēm, lasi šo rakstu.

Negaidi, ka viņš vienmēr būs iniciators

Ne viens vien vīrietis var atzīt, ka sievietes, kas iniciē intimitāti, ir ļoti seksīgas. Vīriešiem patīk sievietes, kas zina, ko viņas vēlas. Ja viņš ir tas, ko tu šobrīd iekāro, tad meties viņam virsū, jo, kā zināms, mājieni ne vienmēr ir tik efektīvi kā gribētos.

Ja būsi tā, kas iniciēs mīlēšanos, tad arī priekšspēli varēsi pārņemt savās rokās. Nenoliedzami, tikt iekārotai ir valdzinoši, taču arī tavs vīrietis vēlas tā justies.

Tags

Attiecības Sekss Sievietes Vīrietis

Comment Form