Seksam jābūt katru dienu un strīdēties nevajag – populāri, bet maldīgi attiecību padomi
Foto: Shutterstock

Attiecību sākumā, kad skatu vēl aizmiglo rozā brilles, jaunā savienība šķiet labākais, kas ar mums dzīvē noticis, tāpēc vēlamies darīt visu, lai to saglabātu. Tas pats notiek, arī saskaroties ar pirmajām lielajām grūtībām. –Tās obligāti jānovērš, lai attiecības neizjuktu. Šādos brīžos nereti meklējam pēc padoma pie draudzenēm vai internetā, taču arī populārākos laimīgu attiecību ieteikumus ne vienmēr vajag ņemt vērā. Šajā rakstā apskatām dažus no tiem.

Tiesa – netrūkst grāmatu, žurnālu rakstu, blogu un sarunu šovu, kas cilvēkiem stāsta par veiksmīgu attiecību pamatnosacījumiem. Tāpat arī tuvākie cilvēki, balstoties uz savu pieredzi vai kaut kur noklausīto, no labākās sirdsapziņas mēģina grūtību brīžos ieteikt, viņuprāt, efektīvākos risinājumus, kas varētu palīdzēt saglābt vai uzlabot attiecības. Taču daži no biežāk sastopamajiem ieteikumiem pētījumos atklājas kā nepatiesi, un tos portālā ''Psychology Today'' apskatījusi psiholoģijas doktore Gvendolīna Seidmane.

Lasi tālāk un uzzini, kurus attiecību padomus uzklausīt, bet kurus labāk laist gar ausi, lai nesasniegtu vēlamajam pretēju rezultātu – attiecības nesabojātu.

Tags

Attiecības Mīlestība Sekss
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form