Vīrieši ir neuzticīgi biežāk nekā sievietes? Populāri, bet maldīgi uzskati par krāpšanu
Foto: Shutterstock

Veidojot jaunas attiecības vai strādājot pie esošajām, neviens negaida un it nemaz nevēlas piedzīvot partnera neuzticību. Taču diemžēl dažkārt ar mums notiek arī tas, ko nekad negribam piedzīvot, tostarp krāpšana. Tomēr viss ne vienmēr ir tik melns vai balts, kā mums gribētos, un tāda ir arī partnera neuzticība, par kuru ir izveidojušies vairāki nepatiesi pieņēmumi.

Neapšaubāmi, ticot jebkam, kas nav taisnība, mēs neapzināti un negribot varam izraisīt to, no kā tik ļoti cenšamies izvairīties. Tā var notikt arī ar mīļotā neuzticību. Tāpēc ir svarīgi zināt, kas tad no tā, ko gribam uzskatīt par patiesību, tomēr ir nepatiesi pieņēmumi jeb, kā tautā mēdz dēvēt, mīti.

Turpinājumā, iedvesmojoties no portāla "Reader's Digest", piedāvājam iepazīties ar desmit populārākajiem mītiem par neuzticību, kuriem tic daudzi.

  • Savukārt šeit iepazīties ar populāriem, bet nepatiesiem attiecību padomiem, kuriem arī tev nevajadzētu ticēt.

Neuzticīgais zina – viņa rīcība bija nepareiza

Vieglāk noteikti ir rādīt ar pirkstu uz otru un neuzticībā vainot vienīgi viņu. Taču, tici vai netici, iespējams, tavas sirdssāpes bija paredzamas, jo tu jau pašā attiecību sākumā ar partneri neizrunāji, ko no jūsu savienības sagaidi. Psiholoģijas doktore Seidija Ledere Eldere skaidro: "Par krāpšanu jau laikus var brīdināt neveiksmīga saruna ar partneri par monogāmām attiecībām. Taču ir ļoti svarīgi jau attiecību sākumā partnerim darīt zināmu, ko no attiecībām sagaidi. Ja abi to nespēs sniegt, attiecības vislabāk neturpināt.

Savukārt, ja jau sākotnēji katrs esat gribējuši kaut ko citu, bet viens ar otru par to neesat runājuši, nedrīkst pieņemt, ka neuzticīgais par savu rīcību jūtas vainīgs. Visticamāk, viņš savu vainu neredzēs un atspēkosies jau ar nupat noskaidroto – jūs ne reizi neesat pārrunājuši to, kurp vedīs jūsu savienība."

Tags

Attiecības Mīlestība Šķiršanās
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form