Stratēģijas veselīgākai dzīvei, ja nekādi nespēj atteikties no kārumiem
Foto: Shutterstock

Cik gan bieži nozvēries sev ieturēt bargākās diētas, pilnībā atsakoties no jebkādiem našķiem? Droši vien, ka pāris reizes ir sanācis! Tomēr īsti atzīties negribas – kā nekā pēc nedēļas jau dziļākajos virtuves skapīšu nostūros lūkoji ko gardu. Kā atkal nekaunēties pašai no sevis, ja sanācis nesekmīgi atteikties no našķiem?

Jāatzīst, ka ir vairākas stratēģijas, kas palīdzēs attaisnot apēsto kārumu, tomēr ir arī veidi, kas maksimāli palīdzēs atteikties no kārotā garduma – galvenokārt, sakārtota ēdienkarte un stiprs solījums sev pašai, ka turpmāk no neveselīgākiem produktiem izvairīsies.

Kā "Viņa" lasītājām atzinusi uztura speciāliste un veselīga dzīvesveida konsultante Inga Pūce: "Pirmkārt, vajadzētu apzināties, vai tiešām tā ir problēma, jo kādreiz ir tā, ka cilvēki pārspīlē un tas stress, ko viņi izjūt, rada daudz lielāku postu, nekā pats našķis. Vajadzētu kritiski novērtēt, vai tiešām ēd par daudz," spriež Inga Pūce.

Ar citiem ieteikumiem, kā pārvarēt lielo kāri pēc našķiem, vari iepazīties šeit.

Bet kā sevi piespiest un ar ko sākt? Lūk, iedvesmojoties no "Elite Daily" komandas, esam izšķetinājuši dažas būtiskākās lietas.

Tags

Diēta Dzīvesstils Pilnvērtīgs uzturs Veselīgs dzīvesveids

Comment Form