Vienmēr trīci un drebinies: izplatīti iemesli, kāpēc nepārtraukti salst
Foto: Shutterstock

Lai arī laikapstākļi aiz loga liecina, ka sācies pavasaris un gandrīz jau arī vasara, netrūkst cilvēku, kas joprojām jūtas nosaluši. Iespējams, arī tu esi viņu vidū un gan ziemā, gan vasarā mēģini atrast kādu veidu, lai sasildītos. Pirms steidz ietīties segā vai uzvilkt vēl kādu apģērba kārtu, apsver iemeslus, kāpēc tev salst – var gadīties, ka tas ir saistīts ar tavu dzīvesveidu vai veselības stāvokli.

Iemesli, kāpēc jūties nosalusi, var būt dažādi, piemēram, miega trūkums vai anēmija. Iedvesmojoties no "Prevention", piedāvājam iepazīties ar vairākiem bieži izplatītiem iemesliem, kāpēc cilvēki regulāri jūtas nosaluši. Nereti atrast īsto cēloni ir diezgan vienkārši, jo vēlmi sasildīties pavada arī citi simptomi, bet reizēm atliek vien pasekot līdzi savam dienas režīmam, lai kļūtu skaidrs, kāpēc vienmēr trīci un drebinies.

Vai zināji, ka sievietēm vidēji ir nedaudz augstāka ķermeņa temperatūra nekā vīriešiem? Ar to skaidrojams tas, ka daudzām sievietēm zemas gaisa temperatūras šķiet zemākas nekā vīriešiem.

Tags

Nepietiekams uzturs Sarakstu karuselis Veselīgs dzīvesveids Anēmija Miega traucējumi

Comment Form