Akla, bet sirsnīga mīļkaķe Mūna un citas murrātājas meklē mājas

Akla, bet sirsnīga mīļkaķe Mūna un citas murrātājas meklē mājas
Foto: Privātais arhīvs

Katrs kaķis ir pelnījis mīlošu saimnieku, pat tad, ja dzīvnieciņš diemžēl ir akls. Dzīvnieku patversmē "Labās mājas" mīt Loreta, Mūna un Mondī, jaunas kaķenītes, katra ar savu stāstu, bet visas – ar gatavību kļūt par mājdzīvniekiem un pamest patversmi. Ja turpmāk aprakstītajās kaķenītēs saskati savu nākamo mājas mīluli, sazinies ar patversmi un noskaidro, kā četrkājaino draugu vari adoptēt.

Divus līdz trīs gadus veca tīģerkrāsas kaķenīte Loreta. Mīlīga, komunikabla, nosvērta, vien nebūs draugos ar citiem kaķiem un suņiem.

Ļoti sirsnīga, mīlīga, īsts saulstariņš ir kaķenīte Mūna vecumā ap trīs gadiem. Pilnīgi akla kaķenīte – visticamāk, bērnībā izslimota vīrusa sekas. Piemērota ļaudīm, kuri vēlas sirsnīgu mīļkaķi un kuriem nav iebildumu pret defektīvajām actiņām. Nāk no kāda dzīvokļa, kur pansionātā ievietotai sirmgalvei bija pieci kaķi.

Trīs līdz četrus gadus vecā tīģerīte Mondī iepriekš mitusi dzīvoklī vēl četru kaķu ielokā. Mīļa, taču nav no uzmanību paģērošajiem kaķiem, proti, ja cilvēks gribēs – mīļosies, ja nepievērsīs kaķim uzmanību – saldi šņākuļos. Feina, omulīga dzīvokļa kaķenīte ģimenei bez pavisam maziem bērniem.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka