Uz ielas atrastiem kaķēniem diennakts laikā jāatrod pagaidu mājas; aicina atsaukties palīgus

Uz ielas atrastiem kaķēniem diennakts laikā jāatrod pagaidu mājas; aicina atsaukties palīgus
Foto: Privātais arhīvs

Biedrības "Cat Care Community" pārstāves Zandas Indriksones rokās nonākuši divi kaķēni, kam steidzami vajadzīgas pagaidu mājas jeb vieta, kur mīluļi varētu uzturēties, līdz katram atrasts jauns saimnieks.

"Mazajiem ir 24 stundas laika, lai atrastu pagaidu mājas un izdzīvotu! Mazie ir mājas kaķenei piedzimuši kaķēni, viņus atrada izmestus pavisam vienus dārzā," saka Zanda.

"Kaķēniem steidzami ir nepieciešamas pagaidu mājas! Mazajiem ir plaušu iekaisums un viņi ir ļoti vārgi. Visus medikamentus, ēdienu un smiltiņas un visu nepieciešamo mēs nodrošināsim," teic biedrības pārstāve.

Ja vari palīdzēt ar pagaidu māju sniegšanu vai vēlies atbalstīt biedrību citādi, sazinies ar Zandu (29386986).

Tāpat pagaidu mājas vai pastāvīgus saimniekus meklē vairāki citi kaķēni, kas atrodas biedrības paspārnē. "Mazie ir aptuveni divus mēnešus veci. Ir četri puikas un divas meitiņas. Mazuļi ir attārpoti, veselīgi, ļoti mīļi, aktīvi, vakcinēti un ar savu pasi," stāsta Zanda. Kaķīšus var aplūkot fotogalerijā zemāk.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka