Video: Māmiņu pamesti tīģerēni vienojas kopīgās draiskulībās

Video: Māmiņu pamesti tīģerēni vienojas kopīgās draiskulībās
Foto: Kadrs no video

Divi mazi un draiskulīgi tīģerēni zoodārzā ASV novēroti aizrautīgās spēlēs, brīžam pat uzrūcot viens uz otru. Lai arī abi dzīvnieki izskatās vienādi, tie esot dažādu sugu pārstāvji, kas palikuši bez pieauguša dzīvnieka aprūpes.

Sandjego zoodārzā un safari parkā ASV nu mīt divu dažādu sugu tīģerēni, kas palikuši bez māmiņām. Nofilmētajos kadros redzams deviņas nedēļas vecs Sumatras tīģerēns, kas sastapies ar septiņas nedēļas vecu Bengālijas tīģerēnu, norādīts video aprakstā.

Vēstīts, ka Sumatras tīģerēns Sandjego nonācis no Smitsonu Nacionālā zooloģiskā dārza Vašingtonā. Mazulis tur dzimis 11. jūlijā, taču diemžēl māmiņa viņu atteikusies pieņemt. Zoodārza darbinieki ilgstoši mēģinājuši abus apvienot, taču centieni neesot vainagojušies ar veiksmi, tāpēc nolemts, ka māmiņa un mazulis jānošķir pavisam. Tamdēļ tīģerēns atvests uz zoodārzu Sandjego.

Savukārt Bengālijas tīģerēns atrasts kādas patruļas laikā uz ASV un Meksikas robežas un 23. augustā atvests uz zoodārzu turpmākām pārbaudēm. Tā kā abi mazuļi palikuši bez māmiņām, zoodārzi apvienojuši spēkus, lai mēģinātu dzīvnieciņus izaudzināt. Plānots, ka mazie tīģerēni sadraudzēsies un palīdzēs viens otram augt un attīstīties.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka