Biedrībai 'Ķepu-ķepā' trūkst naudas augusta rēķinu apmaksai; lūdz līdzcilvēku palīdzību

Biedrībai 'Ķepu-ķepā' trūkst naudas augusta rēķinu apmaksai; lūdz līdzcilvēku palīdzību
Foto: Shutterstock

Dzīvnieku aizsardzības biedrībai "Ķepu-ķepā" pietrūkst finansiālo līdzekļu, lai apmaksātu augusta rēķinus par veterinārajiem pakalpojumiem, medikamentiem un barību, "MansDraugs" uzzināja patversmē. Tāpēc tās darbinieki lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai apmaksātu rēķinus gandrīz 2400 eiro apmērā.

"Rudens nāk ar plašiem soļiem. Suņu māja top, par ko mums liels gandarījums. Jo zinām, ka šoziem katram maigākajam sunim būs tā siltā vietiņa, kur apsildīt ķepas," saka patversmē. "Rudens biedrībai saistās ar lieliem izdevumiem. Ir nepieciešams iepirkt salmus suņu būdu siltināšanai. Nepieciešams iepirkt malku, lai apkurinātu telpas, kur mīt kaķi un suņi. Paralēli mēs būvējamies un risinām lietas, lai drīzumā iegūtu oficiālas patversmes statusu. Pēdējais arī nav atliekama lieta, jo ir termiņi, kuros mums ir jāiekļaujas. Tas ir papildu finansiālais slogs mūsu ikdienai."

Diemžēl lieku finansiālo līdzekļu patversmes rīcībā patlaban neesot: "Šobrīd mēs esam dzīvnieku aizsardzības biedrība. Visu mūsu biedrībā uzņemto dzīvnieku labklājība var pastāvēt, tikai pateicoties ziedotāju un sponsoru naudai, jo valsts mūs finansiāli neatbalsta. Simbolisku valsts līdzfinansējumu saņem tikai oficiāli reģistrētas patversmes, nevis biedrības. Bet arī to tās saņem tikai par pirmajām 14 dienām, kuras dzīvnieks pavada patversmē. Kas, protams, ir piliens jūrā. Un arī mums, kļūstot par oficiāli reģistrētu patversmi, būs aizvien jācer uz sabiedrības atbalstu, jo mēs turpināsim paturēt mūsu aprūpē esošos dzīvniekus līdz reālai adopcijai, arī tad, ja tas prasīs daudz vairāk par 14 dienām."

"Taču šobrīd "Ķepu-ķepā" nepieciešams finansiāls atbalsts, lai apmaksātu augusta rēķinus par veterinārajiem pakalpojumiem un medikamentiem. Iekrājušies rēķini arī par suņu un kaķu barību.
Dzīvot uz parāda ir nepatīkami, jo mums šiem cilvēkiem, kuri mums uzticas, acīs ir jāskatās ik dienu. Paldies viņiem, ka gaida, bet mēs taču absolūti saprotam, ka katram no viņiem ir savas dzīves un savas vajadzības. Un katrs ir pelnījis saņemt par padarīto," teic patversmē. "Kāds teiks, ka var nebūvēt suņu māju un izmantot šo naudu, bet dzīvē tas viss strādā citādi. Mēs nevaram izmantot naudu citam mērķim, nekā tas ir ziedots. Suņu mājas nauda ir suņu mājas nauda."

"Biedrības ikdiena ir cieši saistīta ar vetārsta apmeklējumiem. Jo, protams, ja tiek uzturēts tāds daudzums dzīvnieku, ceļš pie vetārsta tiek mērots teju ik pārdienas. Šobrīd mums ir nepieciešami 2387,11 eiro. Liela daļa no rēķina ir suņu un kaķu barības iepirkums jūlijā un augustā. Jā, mūsu astes ēd daudz! Lūdzam jūsu palīdzību rēķinu apmaksā... Palīdzot šobrīd, jūs ne tikai palīdzēsiet pabarot mūsu aprūpē esošos dzīvniekus un jūs ne tikai palīdzēsiet viņus ārstēt. Jūs kļūsiet par mūsu biedrības izaugsmes krustvecākiem un stāvēsiet tuvu klāt brīdim, kad mēs varēsim lepni saukties par patversmi," skaidro patversmē.

Biedrībai var ziedot ar bankas pārskaitījumu, izmantojot sistēmu "Pay Pal" vai apmaksājot kādu no rēķiniem personīgi, ja māc šaubas, vai līdzekļi tiks izmantoti noteiktajam mērķim, saka patversmes darbinieki.

Rekvizīti ziedojumiem:

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ķepu-Ķepā"
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
paypal: dazab_kepukepa@inbox.lv

Galerijā zemāk redzami rēķini. Patversmē norāda, ka dažas ieraksta rindas ir retušētas, ievērojot fiziskas personas datu aizsardzības prasības.

Dzīvnieku patversme atrodas Ozolnieku novada Salgales pagasta "Rēvicos". Patversmes kontakti rodami šeit.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka