Video: Kaķis ielien kadrā un brīnās par kameru

Video: Kaķis ielien kadrā un brīnās par kameru
Foto: Kadrs no video

Esi kaut ko iesācis darīt, bet ceļā patrāpās kaķis, kas iecerēto pārtrauc? Tā gadījies arī kādai sieviete, kuras fizisko aktivitāšu iemūžināšanu patraucējis jestrs peļu junkuriņš.

Kas gan būtu vingrošana, ja tajā savā veidā nepiedalītos arī kaķis? Lūk, tā gadījies kādai sievietei, kuras noflmētais video publicēts "YouTube". Kamēr viņa pildījusi jogas vingrinājumu, mājdzīvnieks piesteidzies pie kameras un sācis to cītīgi pētīt.

Redzams, ka kaķis kameru apošņā, bet tad nostājas tai pretī, cītīgi pētīdams objektīvu un skatīdamies teju vai tieši tā acī. Šķiet, ka vairāk par savas saimnieces vingrošanu kaķi interesējis viņu filmējošais priekšmets.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka