Ar jūlija prognozi ir tā – jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas, norāda Aija. Proti, mēnesis, kurš sākas ar sajūtu "paldies Dievam, mierīgāks laiks ir klāt!", sola beigties ar sasprindzinājumu.

"Atvaļinājumam šis laiks ir labāks nekā bija jūnijs, tomēr es ieteiktu pie iespējas svarīgās lietas malā palikt nākammēnes, jo jūlijā (vismaz tā pirmajā daļā) vērts pabīdīt uz priekšu vai uz vēlamo pusi attiecības," skaidro astroloģe.

Jupiters dodas uz priekšu jo dienas, jo straujākā solī, savukārt Merkurs un Venera tipina draudzīgā pārītī sākumā pa Vērša un Vēža zīmi, pēc tam attiecīgi pa Dvīņu un Lauvas zīmi. Tas nozīmē, ka pirmo jūlija nedēļu runāsim vairāk par sadzīviskiem, "mājas un ģimenes" jautājumiem (un turklāt spēsim vienoties), bet pēc tam aktuāla kļūs biedrošanās, svētki un prezentācijas, dažādi pasākumi, kur jāčalo, sevi jāparāda, citus jāapskata un tamlīdzīgi. Dzīves piedāvātās iespējas jāizmanto, jo mēneša vidū Merkurs atraujas un aizrikšo pa priekšu, atstādams Veneru šķetinām reibinošu konfliktu ar Neptūnu, un tas nozīmē, ka mēs varam iekrist vienā otrā ilūzijā un sadarīt arī kaut ko neparedzētu.

20. jūlijā Marss ugunīgā zirgā lepni iejāj Lauvas zīmē, tūlīt tam pievienojas Saule, un varam droši prognozēt, ka Lauvām, Strēlniekiem un Auniem šis būs ļoti rosīgs laiks, taču šī rosība var būt arī drudžaina.

Mēneša pēdējā nedēļā pieaug spriedze starp diviem planetārajiem smagsvariem – Jupiteru un Plutonu –, un šis, domājams, būs brīdis, kad rozā brilles šķīdīs un nāksies darboties kā "makgaiveriem" – ar to, kas pa rokai. Jāatzīst, dažkārt vislabākās idejas rodas tieši sarežģītos apstākļos... uz to tad arī liksim akcentu!

Šā mēneša labākās un sliktākās dienas atrodamas Mēness kalendārā, bet atgādināsim arī te.

Dienas, kad jāsajūt vilnis un jāuzlec tam mugurā: 6., 11., 14., 15., 23., 24. jūlijs.

Dienas, kad jācenšas nepaļauties negācijām sevī, citos un apstākļos: 2., 9. jūlijs.