Foto: LETA

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī 13. oktobrī pirmizrāde plānota režisora Sergeja Golomazova iestudējumam pēc Albēra Kamī lugas "Kaligula", kas būs turpinājums teātra šīs sezonas jauniestudējumu galvenajai tematiskajai vadlīnijai – vara. Titullomu šajā iestudējumā spēlēs krievu aktieris Šamils Hamatovs, pazīstamās skatuves mākslinieces, šobrīd Jaunā Rīgas teātra aktrises Čulpanas Hamatovas brālis.

Hamatovs jau iepriekš spēlējis uz Rīgas Krievu teātra skatuves – pagājušajā sezonā viņš bija redzams Sergeja Golomazova iestudējumā "Centrālparka Rietumi", bet pirms pārcelšanās uz Latviju bija Maskavas teātra "Sovremennik" aktieris, kā arī filmējās kino un seriālos.

"Kaligula" būs viens no Čehova teātra lielās formas iestudējumiem, kas spilgti iezīmēs šīs sezonas tēmu – "vara". Kā 2. oktobrī notikušajā preses akcentēja Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra vadītāja Dana Bjorka, "Kaligula" ar spilgtiem un emocionāliem paņēmieniem stāstīs un liks izjust, cik tālu cilvēku un vienlaikus visu cilvēci var aizvest tāda varas forma kā tirānija.

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!