Foto: Patriks Pauls Briķis/DELFI

"Vienotības" Rīgas nodaļas vadītāja amatā šovakar atkārtoti ar vienbalsīgu atbalstu ievēlēts Rīgas domes priekšsēdētājs Vilnis Ķirsis.

Biedru sapulcē Rīgas nodaļas valdes pārējo locekļu amatos tika ievēlēti Olafs Pulks, Inese Andersone, Lauris Ērenpreiss, Dzintra Geka-Vaska, Edgars Ikstens, Nils Josts, Gatis Liepiņš un Linda Ozoliņa.

Kā Rīgas nodaļas pārstāvji darbam "Vienotības" domē ievēlēti Andersone, Baiba Ervalde, Ērenpreiss, Geka-Vaska, Ikstens, Josts, Eduards Milašs, Ozoliņa, Pulks, Ainars Lodziņš, Agnese Reinholde un Sanita Stelpe-Segliņa.

Kā ziņots, šodien "Vienotības" Rīgas nodaļas sapulcē "Jaunās vienotības" (JV) līderi pozitīvi novērtēja JV izredzes uzvarēt Eiropas Parlamenta vēlēšanās jūnija sākumā.

JV līderi optimistiski par izredzēm uzvarēt EP vēlēšanās

JV ir labas izredzes uzvarēt Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās, secināms no JV līderu paustā šovakar "Vienotības" Rīgas nodaļas sanāksmē.

Visās iepriekšējās EP vēlēšanās "Vienotība" un JV vienmēr bija ar spēcīgu piedāvājumu, kā arī labiem rezultātiem, pauda Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), akcentējot, ka arī šajās vēlēšanās partiju apvienībai ir jāuzvar, un ka JV spēj uz to sakoncentrēties.

Tieši Valdis Dombrovskis, Sandra Kalniete, Krišjānis Kariņš, Inese Vaidere un citi JV kandidāti zina, ko darīt, lai panāktu lielāku atbalstu Latvijas lauksaimniekiem un ekonomikai, uzsvēra Siliņa.

Premjerministre norādīja, ka, neraugoties uz pēdējā laikā publiskajā telpā izskanējušo nepatieso informāciju par "Vienotību", ir svarīgi cīnīties, tikt tam pāri un neļauties "nokārt degunu".

Līdzīgi "Vienotības" priekšsēdētājs, finanšu ministrs Arvils Ašeradens (JV) pauda ticību, ka EP vēlēšanās JV uzvarēs. Publiskajā telpā izskanējušos vēršanās pret JV gadījumus Ašeradens novērtēja kā uzbrukumu politiskajam centram, ko JV pārstāvot. Politiķis šajā kontekstā norādīja, ka Krievijas intereses atspoguļojas arī politiskajā procesā Lietuvā un ka ar šo risku jāturpina rēķināties arī Latvijā 2026.gadā. Togad Latvijā gaidāmas 15. Saeimas vēlēšanas.

Eiropas Komisijas priekšsēdētājas izpildvietnieks Valdis Dombrovskis (JV) arī akcentēja, ka jāstrādā pie tā, lai JV šajās vēlēšanās uzvarētu un gūtu maksimālo rezultātu.

Dombrovskis pauda, ka JV kandidāti ir ļoti pieredzējusi komanda, kas spēj panākt rezultātu darbā ES un strādāt Latvijas labā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!