Foto: LETA

Otrdien, 2. augustā, Centrālajā vēlēšanu komisijā savus kandidātus 14. Saeimas vēlēšanām iesniedza partija "Vienoti Latvijai", kuras 4000 zīmju programma izteikta vienā vārdā – "Tautvaldība".

Partijas līdere Rīgas sarastā ir SIA "Rīgas Darbnīca" valdes locekle Anita Mitriķe, ar otro kārtas numuru kandidē VAS "Latvijas Loto" iekšējā auditore Kristīne Belverte, bet ar trešo – bezdarbniece Sanita Lablaika.

Partijas līdere Vidzemē ir SIA "Izvēles iespēja" valdes priekšsēdētāja Iveta Lauciņa, ar otro un trešo numuru kandidē bezdarbnieces Kristīne Strazdiņa un Anita Birze.

Kurzemes saraksta līdere ir bezdarbniece Madara Gobziņa, ar otro kārtas numuru kandidē friziere Iveta Kleinberga-Rupaine, bet ar trešo – bezdarbnieks Edgars Auziņš.

Izglītības iestādes "Piejūra" skolotāja Santa Ķempele ir "Vienoti Latvijai" līdere Zemgalē. Šajā novadā ar otro kārtas numuru kandidē biedrības "Give and Get" valdes priekšsēdētāja Agnese Smirnova, bet ar trešo – SIA "Omsa" menedžere Inese Akulāne.

Līdere Latgales sarakstā ir bezdarbniece Sandra Dzene, ar otro numuru kandidē SIA "TGME" personāldaļas vadītāja Sanita Vanaga, bet ar trešo – SIA "369" tehniskais direktors Mārtiņš Osis.

14. Saeimas vēlēšanās no "Vienoti Latvijai" kandidēs kopumā 28 cilvēki, no kuriem 50% ir vīrieši un 50% – sievietes. Kandidātu vidējais vecums ir 41 gads. Jaunākais kandidāts ir 21 gadu vecs, bet vecākais – 58 gadu vecs. 42,9% kandidātu ir ar augstāko izglītību, bet 50% – ar vidējo izglītību.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!