Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina līdzfinansējuma piešķiršanas konkursu tematisku sporta aktivitāšu organizēšanai galvaspilsētā septembrī, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

Konkursu Eiropas sporta nedēļas laikā rīko ar mērķi nodrošināt sporta aktivitātes dažādās Rīgas apkaimēs no 23. septembra līdz 30. septembrim. Tajā ir aicinātas piedalīties nevalstiskās sporta organizācijas, kas darbību veic Rīgas pašvaldības administratīvajā teritorijā un kam ir vismaz viena gada pieredze sporta aktivitāšu rīkošanā.

Pretendentiem ir jāpiedāvā iespēja iesaistīties daudzveidīgās bezmaksas sporta aktivitātēs, tai skaitā stafetēs, vingrošanas nodarbībās, dažādu sporta veidu izzināšanā, veiklības, vingruma un spēka pārbaudījumos. Aktivitāšu norises ilgums jāplāno ne mazāks kā septiņas stundas un tām jābūt piemērotām ikvienam neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības, tostarp ģimenēm un bērniem.

Nolikums un ar to saistītie dokumenti ir pieejami RD IKSD tīmekļvietnes "sports.riga.lv" sadaļā "Finansēšanas konkursi". Projektu pieteikumi, kas noformēti atbilstoši konkursa nosacījumiem, iesniedzami tikai elektroniskā formātā līdz 16. augusta plkst.16, nosūtot tos uz e-pasta adresi "iksd@riga.lv".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!