Foto: LETA
Trešdien, 31. maijā, oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" papildu laidienā publicēts Saeimas paziņojums par Latvijas Valsts prezidenta ievēlēšanu, ar kuru ziņots, ka Valsts prezidenta amatu turpmāk ieņems ilggadējais ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV), par kuru trešajā balsošanas kārtā nobalsoja 52 deputāti.

"Es darīšu visu, lai mūsu valsts plauktu, būtu droša, lai mūsu sabiedrība būtu saliedētāka. Esmu gatavs sadarbībai gan ar Saeimu, gan valdību," jaunievēlētā prezidenta teikto citē "Latvijas Vēstnesis".

Saeimas paziņojums par Valsts prezidenta ievēlēšanu pieejams šeit.

Rinkēvičs Latvijas ārlietu ministra amatu ieņem kopš 2011. gada, ir arī Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas Latvijas Nacionālās komisijas viceprezidents.

"Latvijas Vēstnesis" iznāk katru darbdienu un, ja nepieciešams, arī brīvdienās.

Oficiālā publikācija ir publiski ticama un saistoša. Lai nodrošinātu steidzami publicējamas informācijas operatīvu pieejamību, dažkārt iznāk papildu laidieni, kurus publisko tūlītēji pēc publicējamās informācijas saņemšanas no iesniedzējiem.

Jau rakstīts, ka Saeima trešdien, 31. maijā, ārkārtas sēdē Valsts prezidenta amatā ievēlēja ilggadējo ārlietu ministru Rinkēviču, kuru šim amatam virzīja partiju apvienība "Jaunā vienotība".

Par to, kā noritēja prezidenta vēlēšanas, iespējams uzzināt šeit.

Savukārt foto ieskatu vēlēšanās iespējams gūt galerijā zemāk:

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!