Foto: Publicitātes foto

Dalder.lv ir e-komercijas platforma, kuras pamatā ir klasiski bezmaksas sludinājumi – lietotāju manuāli vai automatizēti ievietota bezmaksas vai maksas informācija (reklāma).

Ar ievietoto informāciju var veikt dažādas mārketinga aktivitātes – dot īstermiņa atlaides (digitāli kuponi), veidot kolektīvās iepirkšanās akcijas, pārdot preci vai pakalpojumu kā dāvanu. Platformas piedāvātās mārketinga aktivitātes ir maksas iespējas, tomēr tās ir 2-3 reizes lētākas nekā tirgū ierasts. Līdz ar to tas mainīs veidu, kā preces un pakalpojumi tiek virzīti internetā.

Jau šobrīd portālu lieto vairāk nekā 860 reģistrētu lietotāju – gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Ir izvietoti vairāk nekā 16000 sludinājumi, un šis skaits aug katru dienu.

Platformai ir patīkamāks dizains un lietojamība. Dalder.lv ir gan labi zināmas funkcijas, gan inovatīvas Latvijai un pasaulei.

Galvenās atšķirības no konkurentiem

Sludinājumu portāls iegūs lietotāju atzinību, efektīvi risinot problēmas svarīgās interneta mārketinga kategorijās – reklāmas izvietošana, apstrāde, lokalizācija, sasniedzamība, efektivitāte. Piedāvājam apskatīt galvenās atšķirības no tirgū esošajām platformām.

Biznesa modelis. Galvenā atšķirība ir savādāka platformas uzbūve un līdz ar to – biznesa modelis. Lielākā daļa tirgus spēlētāju sludinājumu sfērā šobrīd paredz maksu par noteikta apjoma informācijas ievietošanu, taču Dalder.lv tās vienmēr būs bez maksas. Platformai ir virkne citu papildus iespēju, kā tā pelna, t.sk. piedāvājot papildus funkcionalitāti.

Lietotāju atbalsts. Portāls nodrošina apmeklētāju tehnisko atbalstu visos savu sociālo tīklu profilos, atbild uz zvaniem, e-pastiem. Konsultējam, kā pareizi ievietot portālā info un kā labāk pārdot internetā, izmantojot mūsu platformu. Jūs noteikti pamanīsiet patīkamu atšķirību no esošā tirgus līdera.

Informācijas kvalitāte. Platformas uzdevums ir skaidri atbildēt uz sekojošiem jūsu jautājumiem – Kur? Ko? Par cik? Lai to paveiktu, portālā jāpastāv lokalizācijai (sk. zemāk) un atbilstošām sadaļām. Jūs jau gaida tūkstošiem sadaļu, kā arī mūsu moderatori ir gatavi reaģēt uz lietotāju papildus pieprasījumiem.

Moderatoru uzdevums ir arī pārliecināties, ka tiek ievietoti tikai atbilstoši sludinājumi, kas atbilst portāla noteikumiem; apstiprināt iesniegtos sludinājumus, pārbaudot vai sludinājums ievietots atbilstošā valodā un kategorijā. Lietotāji var reģistrēties tikai ar telefona numura verifikāciju, kas palielina lietotāju un viņu ievietotā satura uzticamību.

Sludinājumiem ir uzlabota struktūra – pakalpojuma un preces galvenās īpašības ir viegli uztveramas. To automātisks tulkojums 3 valodās palīdz sasniegt lielāku auditoriju, t.sk. ārzemniekus.

Informācija kā serviss. Tā kā katram pakalpojumam un precei un ir savas īpašības, dalder.lv prezentē plašas informācijas filtrēšanas iespējas. Lai kaut ko varētu salīdzināt, tam ir nepieciešama šķirošana jeb filtrēšana ar atbilstošiem, pārdomātiem filtriem.

Svarīga inovācija ir filtru saglabāšanas iespēja, lai saņemtu paziņojumu, ka ir parādījusies informācija, kas atbilst lietotāja uzstādījumiem. Tas pilnībā maina informācijas piegādes sistēmu – saņemt to pēc pieprasījuma, nevis tērēt laiku tās meklēšanai un monitorēšanai.

Platforma uztur populārāko produktu, pakalpojumu datu bāzi, taupot lietotāja laiku veidojot sludinājumu. Vairs nebūs nepieciešams izklāstīt konkrēta telefona vai automašīnas specifikāciju ­– norādiet tikai ekstras vai komplektāciju. Plānots, ka lietotāji varēs paši papildināt šo datu bāzi, līdzīgi kā Wikipedia, lai tā ātrāk attīstās.

Platforma piedāvā personām CV izveidošanas un uzglabāšanas iespējas 3 valodās. Darba sludinājuma izveidei, izmantojot CV datus, ir nepieciešamas tikai sekundes.

Arī nākotnē Dalder.lv piedāvās visdažādākos lietojamības rīkus, kas palīdzēs taupīt laiku un naudu.

Mikro mājas lapa. Maziem un vidējiem uzņēmumu, kas nevar atļauties savas mājaslapas izstrādi un/vai ieguldīt līdzekļus to attīstībā vai nav sapratnes, kā to pareizi darīt, mēs piedāvājam attīstīties internetā kopā ar mums. Izveidojiet pie mums bezmaksas mājaslapu, kas jūsu mērķauditorijai skaidri parādīs, ko piedāvājat vai meklējat. Mājaslapu konstruktori jebkādā to formā jums vairs nebūs nepieciešami. Piedevām mēs parūpēsimies par plūsmu uz jūsu piedāvājumu.

Lokalizācija – sīks administratīvs dalījums. Nekad Latvijā informācija nav bijusi tīk sīki administratīvi iedalīta – katram novadam un pilsētai tagad ir savs reklāmas dēlis. Jums ir viegli uzzināt, kas notiek pavisam blakus. Republikas pilsētām pieejams arī pilsētu rajonu dalījums, bet novadiem – pagastu. Turklāt šis sadalījums tiks uzreiz precizēts tiklīdz pieņems jauno novadu reformas likumu.

Ievietotās informācijas ilgtspēja. Produkts un pakalpojums, ja vien to paši neizdzēsīsiet, vienmēr paliks vecajā vietā. Līdz ar to jebkādas mārketinga aktivitātes, kas vērstas uz pārdošanas veicināšanu, arī saglabāsies. Šo iespēju īpaši novērtēs tieši mārketinga speciālisti.

Iekšējā sarakste. Lai gan lietotājs redz otra lietotāja kontaktinformāciju, kas ļauj komunicēt arī tieši, pastāv arī iekšējā sarakste jeb čats. Tiešsaistes sarakstē nākotnē būs iespējams saņemt dažādus noderīgus servisus.

Advancēta meklēšana. Portālā izvietots ievērojams daudzums informācijas, tāpēc būtiska ir tās ātra atrašana, izmantojot meklēšanas lauku, lai tikai sekunžu laikā nokļūtu līdz sev vēlamajai sadaļai.

Atsauksmes. Platformā piedāvājam apskatīt lietotāju atsauksmes vienam par otru, par uzņēmumiem, precēm, pakalpojumiem un profesijām. Tas palīdzēs pieņemt pareizus lēmumus. Tuvā nākotnē visas atsauksmes kļūs par transakciju atsauksmēm – komentēt varēs tikai pēc darījuma noslēgšanās, līdz ar to stipri palielināsies atsauksmju kvalitāti. Jāsecina, ka Latvijā šobrīd nav kvalitatīvas atsauksmju platformas.

Nobeidzot, mēs esam pārliecināti, ka mūsu pieeja pilnībā transformēs tirgu. Mūsu uzdevums ir ne tikai atvieglot dzīvi privātpersonām pārdot liekās mantas un meklēt darbu, bet arī palīdzēt attīstīties maziem un vidējiem uzņēmumiem, padarot viņu piedāvājumu redzamu ne tikai reģionāli, bet arī globāli. Reģistrējieties dalder.lv un bez maksas uzsāciet savu interneta biznesu jau šodien: https://www.dalder.lv!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!