Foto: Publicitātes foto

Sestdien, 20. aprīlī Rīgas Motormuzejs atzīmē savu 35. gadadienu ar īpašu pasākumu. Godinot savu mantojumu, muzejs piedāvā dienu, kas piepildīta ar dažādām aktivitātēm, izstādi un unikālu ieskatu aizkulisēs, mērķējot uz aizraušanos ar automobiļu mantojumu starp apmeklētājiem jebkura vecuma grupā.

Kopš tā grandiozās atklāšanas 1989. gada 22. aprīlī Rīgas Motormuzejs ir kļuvis par iecienītu vietu automobiļu entuziastiem un vēstures mīļotājiem. Dibināts ar Latvijas Antīko automobiļu kluba entuziastu apņēmību un vīziju, muzejs ir izaudzis par iemīļotu galamērķi, kas gadā uzņem ap 150 tūkstošus apmeklētāju un ir saņēmis daudzus apbalvojumus. 20. aprīlī muzejs aicina interesentus pievienoties tā 35. gadadienas svinībām, solot dienu pilnu ar izklaidējošām un izglītojošām aktivitātēm.

Foto: Publicitātes foto

Jubilejas svinības ilgs no pulksten 11 līdz 16. Muzejā būs iespēja satikt balonu meistaru, redzēt burvju šovu un jaunākie apmeklētāji varēs izpausties krāsošanas stūrītī. Visi apmeklētāji būs aicināti nofotografēties īpaši sagatavotā foto stūrī un saņemt par piemiņu bildi. Tāpat varēs piedalīties Motormuzeja simulatora čempionātā, izmēģināt trases automodelismu un piedalīties nenopietnā spēlē, ko sagatavojuši muzeja pedagogi, piedāvājot svaigu skatījumu uz muzeja ekspozīciju. Turklāt muzeja pagalmā sadarbībā ar Latvijas Antīko automobiļu klubu (LAAK) būs seno spēkratu izstāde, ko papildinās dažādu ēdinātāju piedāvātie gardumi.

Agris Šmits, Rīgas Motormuzeja direktors, dalās savā entuziasmā par svinībām: "Svinot 35 gadus kopš mūsu aizraušanās ar automobiļu vēsturi un kultūru, mēs atceramies sapni, kas mūs šeit atveda. Mūsu jubilejas pasākums ir cieņas izrādīšana šim ceļojumam, sasniegumiem un kopienai, kas ir izaugusi ap mums. Aicinām ikvienu pievienoties mums, padarot šo svinību par neaizmirstamu, gaidot vēl daudzus gaidāmos gadus, kas iedvesmos un izglītos."

Foto: Publicitātes foto

Pasākumā arī tiks piedāvāta īpaša iespēja ielūkoties aiz muzeja "skatuves" tiem, kas pieteiksies iepriekš, ļaujot apmeklētājiem piedzīvot aspektus par muzeju, kas parasti nav pieejami plašai publikai. Pulksten 12 svinīgas uzrunas teiks Rīgas Motormuzeja, CSDD un LAAK pārstāvji.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!