Pauls Timrots viesojas sapņu garāžā, kuras saimnieks Armands Svētiņš ar lielu cieņu apkopojis unikālus "Mercedes-Benz" un citu marku spēkratus.

Armandam Svētiņam kaislība uz spēkratiem ir asinīs – pirmo moci viņam savulaik uzdāvinājis vectēvs, bet to viņš ātri iemainījis pret padomju portatīvo spēļu konsoli "oliņu ķeramais" un vēlāk, 20 gadu vecumā šo lēmumu nožēlojis. Nu Armands parādu ir atdevis – viņš izveidojis katra auto entuziasta sapņu garāžu, īpašu vietu, kur apkopojis unikālus spēkratus.

"Volkswagen Jetta" modelis ar tikai 38 000 kilometru nobraukumu un "Audi" ar 90 000 kilometru noskrējumu. 1980. gadu "Volvo" un "Mercedes-Benz" spēkrati Armanda garāžā ir tik lieliskā stāvoklī, ka pat Pauls Timrots ir pārsteigts. Armandam galvenais dzinējspēks ir emocijas, un viņš vēstures veidošanu uztver nopietni, bet pats sevi uzskata par sapņotāju, mazgātāju un tīrītāju, jo ātrums viņu nesaista.

Kā rodas cieņa pret automašīnām un kāpēc ir svarīgi piepildīt bērnības sapņus jebkurā vecumā, tiek noskaidrots jaunākajā raidījuma "Ātruma cilts" sērijā.

Raidījumu "Ātruma cilts" piedāvā portāls "Delfi" sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!