Foto: Publicitātes foto

Sperot nozīmīgu soli ilgtspējīgas mobilitātes virzienā, "Kia" Baltijas valstīs prezentē inovatīvo "EV9" – jauno elektrisko SUV. Izstrādāts, lai apvienotu jaunākos tehnoloģiskos sasniegums ar klasē labākajām funkcijām, "Kia EV9" ir gatavs no jauna definēt mainīgo elektrisko transportlīdzekļu tirgu Baltijas reģionā.

"EV9" ir "Kia" pirmais trīs sēdekļu rindu elektriskais SUV formāta flagmanis. Turklāt elektriskais "EV9" piedāvā ievērojamu sniedzamību 541 km apmērā, uz vibrācijām reaģējošu amortizāciju un īpaši izstrādātas riepas, kas mazina rites trokšņus un vibrāciju.

Šis apvidnieks ietver virkni modernu funkciju, piemēram, digitālos sānu spoguļus, durvīs integrētus rokturus un panorāmas displeju. "EV9" ir pirmais modelis, kam programmatūru var atjaunināt, izmantojot jauno "Kia Connect" interneta veikalu. Tas nozīmē, ka šī auto īpašnieki varēs personalizēt savu mašīnu, gan atjauninot funkcijas, gan pievienojot vēlamās.

"EV9" tika rūpīgi izstrādāts, ne tikai lai izceltos ar iespaidīgu siluetu, bet arī lai veicinātu videi saudzīgu dzīvesveidu. Modelis debitē ar vairākiem jauniem materiāliem. Pirmkārt – ādas alternatīva no bio-poliuretāna, kas daļēji iegūts no kukurūzas. Otrkārt – pārstrādāts PET jeb polietilēntereftalāts un termoplastiskais olefīns (TPO), kas izmantoti priekšējā panelī un durvīs. Treškārt – salona apdares materiāli no pēcpatēriņa plastmasas atlikumiem. Ceturtkārt – paklājiem un polsterējumam lietots pārstrādāts PET un jūrā pamesti zvejas tīkli – šie jaunizstrādātie materiāli ir mīksti un rada mājīgu sajūtu.

"EV9", kas veidots uz "Kia" elektromobiļiem paredzētās globālās modulārās platformas (E-GMP), ne tikai sola dāsnu salona ietilpību, bet arī nosaka etalonu tālajiem braucieniem, jo ar pilnu uzlādi spēj veikt 541 kilometru. Turklāt SUV ir aprīkots ar īpaši ātru 800 voltu uzlādes sistēmu, kas sniedzamību par 239 km var palielināt vien 15 minūtēs.

Turklāt "EV9" ir aprīkots ar divvirzienu uzlādes funkciju, kas īpašnieku dzīvesveidu var pavērst ilgtspējas virzienā. Pateicoties šai funkcijai, auto var ne tikai uzlādēties no elektrotīkla, bet var arī pats būt par enerģijas avotu, respektīvi – akumulatorā uzkrātajā elektrībā dalīties arī dažādām ierīcēm vai pat kalpot par nākotnes energoapgādes risinājumu mājoklim.

"EV9" ir apliecinājums "Kia" apņēmībai veidot ilgtspējīgu nākotni un pārveidot mobilitāti. Būdams uzņēmuma inovāciju pionieris, "EV9" piedāvā trešā līmeņa autonomo braukšanu, un tas ir piemērs inovatīvu risinājumu integrācijai automašīnā. Uzņēmuma mērķis ir kļūt par līderi ceļā uz savienotu, pilnībā autonomu bezizmešu mobilitāti.

"Kia EV9" jau ir pieejams pie autorizētajiem "Kia" dīleriem visās Baltijas valstīs. Tā cena Latvijā ir no 89 990 eiro, ieskaitot PVN.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!