Pagājušajā nedēļā "Verte Auto" salonā rallijkrosa braucējs Edijs Ošs atklāja savus šīs sezonas plānus, kā arī prezentēja "Škoda Fabia SuperCar" jaunās krāsās. Pasākumā piedalījās arī "Škoda Latvija" mārketinga vadītājs Gatis Smudzis.

Šī būs jau trešā sezona kopš Edijs Ošs startē ar "Škoda Fabia SuperCar". Aizadītajā sezonā tika izcīnīts Latvijas rallijkrosa čempiona tituls, kā arī pirms tam Baltijas čempiona tituls. Iepriekšējā sezonā tika startēts arī vienā no Polijas čempionāta posmiem, kur sīvā konkurencē izcīnīta uzvara. Šajās divās sezonās auto ir iepazīts pietekami labi, lai varētu tēmēt uz augstākajiem mērķiem šogad.

Edijs Ošs, Latvijas čempions rallijkrosā: "Jau trešo gadu startēsim Latvijas rallijkrosa čempionātā ar "Škoda Fabia SuperCar" auto. Pirmajās divās sezonās auto ir iepazīts un pielāgots manam braukšanas stilam, kā arī esam uzkrājuši lielu pieredzi ar regulējumiem. Šogad plānots piedalīties Latvijas čempionātā, kur mērķis ir sasniegt austākos rezultātus. Paralēli plānotas vairākas testu sesijas, kur turpināsim strādāt ar regulējumiem. Šogad autosporta gaitas uzsāks arī mans dēls Ivo Ošs, kurš aizvadīs pilnu Latvijas autokrosa sezonu "Mini bagiju" klasē."

Gatis Smudzis, "Škoda Latvija" mārketinga vadītājs: ""Škoda" zīmola viens no stūrakmeņiem ir motorsports. Aizvadītajās divās sezonās esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar Ediju Ošu, un ir patiess prieks par panākumiem. "Škoda" zīmols tieši šogad piedzīvo pakāpenisku pāreju uz jaunu identitāti, ko var redzēt jaunajā auto dizainā."

Rallijkrosa sezona sāksies jau šonedēļ, 7. maijā, Biķerniekos.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !