Foto: Pixabay

Ceturtdien, 16. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz 15.00 Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Kaļķu ielā 1 notiks trešā darba birža. Šajā reizē ap 100 vakanču piedāvās astoņi uzņēmumi, informē Rīgas dome.

Trešajā darba biržā visvairāk vakanču piedāvās Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas namu pārvaldnieks", kas meklē 45 darbiniekus, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu namu un to teritoriju uzturēšanu Rīgā. Otrs lielākais darba piedāvājumu skaits – 23 vakances – būs būvniecības uzņēmumam AS "BMGS".

Tāpat tiks piedāvāts darbs restorānā "Kolonāde". Sezonālo darbu lauksaimniecībā un viesu namā piedāvās SIA "Guntars-dizain". Metālapstrādes jomā vakances piedāvās SIA "Rītausmas Steel Constructions". Ar darba piedāvājumiem biržā piedalīsies arī Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas siltums" un "Rīgas ūdens" un "Rīgas 2. slimnīca".

Iepriekšējās divās darba biržās Ukrainas civiliedzīvotājiem kopā tika piedāvātas gandrīz 900 vakances un potenciāli darbu visdažādākajās specialitātēs varētu būt atraduši ap 200 cilvēku, ar kuriem uzņēmumi pēc pasākumu norises turpināja pārrunas par darba uzsākšanu.

Uzņēmēji, kuri ir gatavi piedāvāt darbu Ukrainas civiliedzīvotājiem turpmākajās darba biržās Rīgas atbalsta centrā Kaļķu ielā 1, aicināti aizpildīt anketu par piedāvātajām vakancēm.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!