Foto: LETA
Tirdzniecības centrā "Sāga" novērstas svētdien, 7. janvārī, konstatētās problēmas, kuru dēļ centru nācās priekšlaicīgi apmeklētājiem slēgt, un tā darbība atjaunota ierastajā režīmā, apliecināja "Sāga" pārstāve Ilze Berkolde.

Viņa norādīja, ka svētdien dienas otrajā pusē zemās āra temperatūras dēļ tirdzniecības centrā "Sāga" radās tehniskas problēmas, kuru dēļ nebija iespējams nodrošināt atbilstošu temperatūru tirdzniecības centra darbiniekiem un apmeklētājiem, tāpēc veikali varēja rīkoties atbilstoši apstākļiem savās telpās un nepieciešamības gadījumā slēgt veikalu pirms tirdzniecības centra darba laika beigām.

"Problēmas ir novērstas un tirdzniecības centra darbība ir atjaunota ierastajā režīmā," sacīja Berkolde.

Tirdzniecības centra "Sāga" kopējā platība ir 57 000 kvadrātmetri. Tirdzniecības centra lielākie veikali ir "Rimi" hipermārkets, sporta preču tirgotājs "Decathlon", "JYSK", "Būvniecības ABC" un izklaides parks "MaryMaris".

"Sāga" attīstītājs ir SIA "VPH Latvia". Ikdienas pārvaldīšanas procesu, ieskaitot centra vadību un uzturēšanu nodrošina "Colliers Real Estate Management".

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "VPH Latvia" 2022.gadā strādāja ar 689 986 eiro apgrozījumu un 39 287 eiro peļņu. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā, un tā pamatkapitāls ir 2900 eiro, savukārt uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Lietuvā reģistrētais "VPH".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!