Burbuļu māksla, 'slaims' un gaisa pūķis – radošie rokdarbi un eksperimenti bērniem
Foto: Shutterstock

Vai zināji, ka no vaska krītiņiem un ziepju burbuļiem var radīt mākslu? Vai bērnu tik ļoti iecienīto staipīgo rotaļlietu "slaimu" var mājās uztaisīt pats? Šis ir īstais laiks, kad, pavadot laiku mājās, kopā ar bērniem pamēģināt uztaisīt dažnedažādas prieku raisošas lietas!

Pašdarināts gaisa pūķis būs lielisks projekts, kuru uztaisīt, lai kādā vējainā dienā pie jūras pamēģinātu palaist gaisā. Kopā ar mazākajiem rakariem mājās var uztaisīt savu plastilīnu vai "slaimu", bet pēc tam ar to rotaļāties un mīcīt, lai trenētu mazos pirkstiņus. Salds ķīmijas eksperiments var izdoties arī mājās – pamēģiniet izaudzēt paši savus cukura kristālus. Bet – vai esi mēģinājis ar banānu piepūst balonu? Izklausās neticami, bet arī šāds eksperiments ir iespējams!

#Paliecmājās un pamēģini uztaisīt kādu apbrīnojamu lietu vai izpildīt eksperimentu, kas liks bērniem noelsties apbrīnā. Lūk, dažādas idejas no portāla "Cālis" plašās krātuves!

Tags

Paliec mājās Radošas nodarbes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form