Foto: Lucia SabatelliAction Press/Vida Press

Itāliešu popmūzikas veterānam Pupo tiks liegts aprīlī uzstāties Šauļu arēnā, jo pagājušajā nedēļā viņš piedalījās koncertā Maskavas Kremļa pilī kopā ar Krievijas zvaigznēm, kas paudušas atbalstu iebrukumam Ukrainā.

Pupo 26. aprīlī bija paredzēts uzstāties Šauļu arēnā retro zvaigžņu koncertā, kurā piedalīsies arī austriešu grupa "Joy" un itāliešu dziedātājs Gadzebo.

Tomēr tagad nolemts, ka Pupo aizstās cits izpildītājs, ar kuru notiek sarunas, otrdien paziņoja Šauļu arēnas arēnas direktors Renats Nacajus.

Viņš atzinīgi novērtēja koncerta organizētāja "Legacy Inn" lēmumu neļaut Lietuvā uzstāties prokrieviski noskaņotajam dziedātājam.

15. martā Kremļa pilī notika koncerts "Pupo lielā benefice. Draugu lokā", kurā 68 gadus vecais itāliešu dziedātājs uzstājās kopā ar vairāk nekā desmit Krievijas estrādes zvaigznēm, kuru vidū bija arī iebrukuma Ukrainā atbalstītāji.

Pupo intervijās Krievijas medijiem apgalvoja, ka ar šo koncertu Kremļa pilī esot vēlējies veicināt mieru.

Dziedātājam, kurš uzstājies arī okupētajā Krimā, ir aizliegts iebraukt Ukrainā.

Jau ziņots, ka februāra beigās tika atcelts marta sākumā paredzētais amerikāņu dziedātājas LP koncerts Kauņas "Žalgiris" arēnā, jo viņa sociālajā tīklā "Instagram" ievietoja video, kurā redzama hūdijā ar Krievijas karoga krāsām un uzrakstu "LP Russia official". Dziedātāja video paskaidroja, ka hūdijs esot dāvana no faniem Krievijā, kā arī parādīja kartīti, kas datēta ar 24. februāri, kad apritēja otrā gadadiena kopš Krievijas pilna apmēra iebrukuma Ukrainā. Uz kartītes LP fane Krievijā raksta, ka viņa šo hūdiju glabājusi kopš 2020. gada, kad kovida pandēmijas dēļ nav varējusi to pasniegt dziedātājai.

Šis video Lietuvā sociālajos tīklos izraisīja sašutumu un aicinājumus boikotēt LP koncertu Kauņā vai to atcelt.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!