Foto: Publicitātes foto

Šī gada 5. jūlijā Madonas pilsētas estrādē un 6. jūlijā Ikšķiles estrādē notiks "Lielā aktieru vasaras balle", uz kuru aicina Latvijas teātru dziedošie aktieri Jānis Paukštello, Juris Hiršs, Kristians Kareļins, Mārcis Maņjakovs vai Gundars Silakaktiņš un Lauris Dzelzītis, kurš iejutīsies arī vakara vadītāja lomā; tāpat viņš vadīs arī mākslinieku sadziedāšanos ar publiku.

Kā "Delfi" informē balles rīkotāji, par muzikālo noformējumu abos koncertos rūpēsies grupa "ArMaestro" Anatolija Livčas vadībā, kā arī kamerkoris "Vidus", kas aicinās skatītājus sadziedāties un palīdzēs atcerēties dziesmu vārdus.

Abus vakarus skanēs populāras dziesmas no teātra izrādēm (un ne tikai), mudinot dziedāt līdzi un arī uzdejot. Koncertā skanēs "Palaid puķīti pa dambi", "Rozīt mana, nātru dārzā", "Sanāciet, sadziediet", "Zilais karbunkulis", "Deviņvīru spēks" un daudzas citas populāras dziesmas.

"Gatavojieties diviem aizraujošiem un skaistiem vakariem ar dziedāšanu un smiešanos, un neaizmirstiet atkārtot dziesmu vārdus!" aicina pasākuma organizatori.

5. jūlijā pēc koncerta klausītāji aicināti uz lustīgu balli kopā ar leģendāro dziedātāju Žoržu Siksnu un DJ E. E. Edžiņu no Latvijas Radio 2, savukārt 6. jūlijā pēc koncerta par jestrām dejām atbilstošu mūziku parūpēsies DJ E. E. Edžiņš (LR2).

Biļetes uz abiem koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" tīklā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!