Foto: Linda Siliņa/DELFI

Pirmdienas, 10. jūnija vakarā, koncertzālē "Palladium" viesojās un publiku izdancināja mūziķu kolektīvs "Postmodern Jukebox", ko mēdz dēvēt arī par "popmūziku laika mašīnā".

Koncerts Rīgā bija daļa no apvienības pasaules turnejas "10" – tā nosaukta par godu 10 gadiem kopš šī kolektīva pirmā publiskā koncerta. Tiek plānots, ka šīs turnejas laikā "Postmodern Jukebox" piedzīvos arī savu 1000. uzstāšanos, tādējādi atzīmējot dubultus svētkus.

"Postmodern Jukebox" repertuārā ir mūsdienu hiti un ikoniski popmūzikas gabali, kas tiek pārradīti pagājušā gadsimta 20. gadu džeza, svinga, ritma un blūza, un citos retro stilos kā skaniski, tā arī vizuāli – ar izmeklētiem "vintage" tērpiem, frizūrām un noskaņu.

Kolektīvu Ņujorkā aizsācis pianists Skots Bredlijs un vispirms tā priekšnesumi kļuva par interneta veiksmes stāstu. Savukārt 2014. gada vasarā tie jau transformējās izpārdotos koncertos Ziemeļamerikā un visā Eiropā. Šobrīd "Postmodern Jukebox" kļuvis par zvaigžņotu kolektīvu ar izpārdotiem un gaidītiem koncertiem visā pasaulē, tai skaitā Rīgā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!