Foto: Oļegs Zernovs

Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centrā piektdien, 18. februārī, uzstāsies dziedātāja Linda Leen.

Kā "Delfi" informē organizatori, tas būs solo pie klavierēm laikmetīgās mākslas izstādes "Iekāres objekti" atmosfērā. "Kiča caurstrāvotā ekspozīcija, kas vēsta par patēriņa kultūru un arvien jauniem vēlmju objektiem, un Valentīndienas apsolītā mīlestība mūzikā – sajūtu kopsaucējs, kas atklāsies šo mākslas formu mijiedarbības notikumā," raksta koncerta rīkotāji.

Sarunu caurvītajā muzikālajā vakarā pie klavierēm māksliniece spēlēs savu mūziku, lasīs pašas rakstīto autordziesmu atdzejojumus latviešu valodā, dalīsies ar dzīvesstāstiem un jaunatskaņojumiem no mūziķes un pasaules autoru daiļrades. Koncerts noritēs mākslas darbu ielokā, baltā telpā, kas izgaismota tikai vietumis, radot intīmu un kinemotogrāfisku noskaņu, raksta rīkotāji.

Jau ziņots, ka Sabiles mākslas, kultūras un tūrisma centra atklāšana pagājušā gada vasarā piedzīvoja gan sabiedrības, gan sabiedrisko mediju uzmanību, tiekot nominēta balsojumam "Kilograms kultūras" kategorijā "Notikums". Savukārt atjaunotais nams septembrī ieguva Latvijas būvnieku asociācijas atzinību skatē "Gada labākā būve Latvijā", kategorijā "Pārbūve". Ar šo koncertu centrs turpina kursu laikmetīgas vizuālās mākslas un mūzikas virzienā pārliecinoši kvalitatīvā izpildījumā.

Biļetes uz koncertu nopērkamas "Biļešu paradīzes" kasēs.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!