Foto: Publicitātes foto

Grupa "Laika suns" laidusi klajā jaunu dziesmu "Cerība mirst pēdējā", kas ir priekšvēstnesis maijā gaidāmajam albumam "Imitācija". Notikums tiks nosvinēts ar grupas līdz šim lielāko koncertu koncertzālē "Palladium" 24. maijā.

"Augstsprieguma enerģijas uzlādēts vakars pilsētas sirdī, kurā līdzās maijā gaidāmā jaunā albuma pirmatskaņojumam izskanēs arī klausītāju iemīļotie hiti "Pavasari", "Dažas no meitenēm", "Atceries Rīgu vasaras naktīs", "Sitīsim logus" un citi," tā par gaidāmo koncertu raksta mūziķi. Koncertā gaidāmi īpašie viesi.

"Mūsu laiku un vietu piedzīvoju kā ekskursiju, kurai pusceļā pazudis kā gids, tā karte, un nav arī nekādu skaidru norāžu virzienam. Šo albumu personīgi jūtu kā glābiņu, un tā ieraksta process pavisam burtiski kļuva par eksistences materializāciju – kā tāds vietas un laikmeta selfijs caur "Laika suns" filtru," par jauno albumu stāsta grupas līderis Arnis Račinskis.

Grupa "Laika suns" dibināta 2013. gadā un tajā apvienojušies Arnis Račinskis, Elvijs Pārpucis, Jānis Burmeisters un Kārlis Josts. Grupas "Laika suns" mūzika top, iedvesmu smeļoties kā šodienas lielpilsētu ritmos, tā arī ģitārmūzikas zelta laikmetos, kas spilgti apliecinās jaudīgajās un enerģiskajās uzstāšanās reizēs. Grupas "Laika suns" kontā līdz šim trīs albumi, vairāki singli radio topu virsotnēs, vairākas Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas nominācijas, kā arī prestižās "Austras balvas" nominācija.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!