Foto: Aiga Rēdmane
Grupa "Instrumenti" izziņo koncertu "Runā Rīga", kas 26. oktobrī notiks "Arēnā Rīga". Līdz ar koncerta izziņošanu, grupa publicē arī jaunu dziesmu – "Man patīk".

"Instrumenti", kas šobrīd strādā pie jaunām dziesmām, šī gada otrajā pusē klausītājus priecēs ar jaunu albumu un, par godu šim faktam, oktobra beigās rīkos vērienīgu koncertšovu "Arēnā Rīga".

Kā atgādina grupas menedžere Līva Pētersone-Kļaviņa, pirmo reizi "Instrumenti" pulcēja pilnu arēnu 2011. gada nogalē debijas albuma "TRU" koncertsērijas ietvaros, pēc tā "Instrumenti" lielākie koncerti norisinājušies Mežaparka lielajā estrādē un "Daugavas" stadionā.

Koncerts "Arēnā Rīga" tiek solīts kā audiovizuāls un emocionāls piedzīvojums. "Instrumenti" ir grupa, kuru veido mūziķi Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns. "Sadarbojoties ar izcilu radošo un tehnisko komandu, vienmēr ir izcēlušies ar spēju radīt neaizmirstamus koncertus, kuros šova spilgtie elementi veido harmonisku savienojumu ar brīžiem intīmo un trauslo atmosfēru, tādējādi radot unikālu un atmiņā paliekošu pieredzi katram klātesošajam," raksta Pētersone-Kļaviņa.

Reinis Sējāns stāsta: "Dziesmas nereti pie mums nāk komplektā ar vīziju par to, kā tās izklausās un izskatās uz milzīgas skatuves daudzu tūkstošu priekšā, un Arēna Rīga vīzijās parādās itin bieži, jo šī vieta Instrumentu dzīvē ir ārkārtīgi svarīgs pieturas punkts. Tieši pārpildītā Arēnā Rīga pirms aptuveni desmit gadiem piedzīvojām neaizmirstamu koncertu, kurā guvām pārliecību, ka tur kādudien noteikti jāatgriežas. Un tā diena tuvojas.

Līdz ar ziņu par koncertu, "Instrumenti" publicē arī jaunu dziesmu "Man patīk" un tās teksta video versiju, ko radījis grafiskais mākslinieks Jānis Spēlmanis (SHADE). "Man patīk" ir jau trešais singls no gaidāmā albuma "Runā Rīga".

"Manā dzīvē "Instrumenti" ir brīnumu darbnīca. Tieši tāpēc tik ļoti priecājos par tik gaidītu atkalsatikšanos šajā mūzikā, šajā sajūtā un enerģijā. Un arēna tik ļoti piestāv dziesmām, kuras esam radījuši jaunajam albumam,"stāsta Jānis Šipkēvics.

Biļetes uz "Instrumentu" koncertu "Arēnas Rīga" jau ir pieejamas tirdzniecībā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!