Latvijai - 95! Valsts svētku spilgtāko pasākumu programma
Foto: F64

Pirmdien, 18.novembrī, ir Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadiena, kurai par godu Latvijā un citviet pasaulē notiks plaša atceres un kultūras pasākumu programma. Latvijas Republika proklamēta 1918.gada 18.novembrī, pulksten 16 Otrajā pilsētas teātrī, tagadējā Latvijas Nacionālajā teātrī.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tāpat šajā nedēļas nogalē ikviens aicināts piedalīties arī svētku ieskaņas pasākumos - doties uz koncertiem un tematiskajām izstādēm, kā arī galvaspilsētā notiekošo gaismas festivālu "Staro Rīga", kas šogad norisinās četrus vakarus – no 15. līdz 18. novembrim.

Arī portāls "Delfi" sekos līdzi nozīmīgākajiem svētku pasākumiem, tostarp piedāvājot videoreportāžas no 18. novembra svinīgās ziedu nolikšanas ceremonijas pie Brīvības pieminekļa, Latvijas Bruņoto spēku parādes un lāpu gājiena. Aicinām ikvienu sūtīt arī savas fotogrāfijas no svētku pasākumiem un gaismas festivāla "Staro Rīga" uz e-pastu aculiecinieks@delfi.lv .

Atgādinām, ka Latvijas dzimšanas dienā 18. novembrī sabiedriskais transports Rīgā kursēs bez maksas, tāpat daudzos svētku pasākumos ieeja būs bez maksas.

Portāls "Delfi" piedāvā ieskatu spilgtākajos svētku un to ieskaņas pasākumos:

Tags

11. Saeima Aija Vītoliņa Ars Nova ASV Ave Sol (koris) Beļģija Brāļu kapi Daugava (FK) Daugava (upe) Dita Lūriņa Dublina Ģirts Liuziniks Iekšlietu ministrija Ivo Fomins Jānis Apeinis Jānis Lūsēns Kanāda Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Laima Latvijas Balzams Latvijas Finieris Latvijas gāze Latvijas Koncerti Latvijas Kultūras akadēmija Latvijas Tekstils Latvijas Universitāte Liepājas Simfoniskais orķestris Londona LTV Māra Zālīte Mirdza Zīvere Norvēģija Ņujorka Raimonds Pauls Rīga 2014 Rīgas Latviešu biedrība Rīgas meži Rihards Lepers Romāns Vanags Sonora Vaice Staro Rīga Ufo Uģis Roze Valsts prezidenta kanceleja Valsts svētki Vecrīga Vidzeme
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form