Foto: LETA/Delfi
Attiecību skaidrošanā drosmīgo "aci pret aci" jau labu laiku nomainījis salīdzinoši drošākais "komentārs pret komentāru". Arī sabiedrībā zināmi cilvēki nereti emociju uzplūdā vai citu iemeslu dēļ savstarpējās nesaprašanās metas skaidrot virtuālajā pasaulē, tādējādi ķīviņus noliekot uz delnas visiem ziņkārīgajiem.

Pēdējo gadu gaitā tviterī un feisbukā uzvirmojuši neskaitāmi lielāki un mazāk strīdi, kuru iemesls parasti bijis viens ieraksts vai komentārs sociālajos tīklos. Nereti aizvainotais nav spējis emocijas paturēt pie sevis, un viss izvērties skaļā virtuālā klaigāšanā.

"Delfi Izklaide" piedāvā atskatīties uz dažām spilgtākajām ķildām, kas liecina – internetā rakstītam vārdam bieži vien ir lielāka ietekme, nekā kādā sarunā izsprukušai piezīmei.

Kad basketbols uzsit emocijas

Foto: DELFI
Starp šī gada skaļākajiem pašmāju sabiedrībā zināmu personu tvītiem goda vietā noteikti ceļams leģendārā basketbolista Valda Valtera ieraksts – 12. septembrī viņš, atbildot basketbola funkcionāra Edgara Jaunupa ierakstam, ka Latvijas valstsvienībai Eiropas čempionātā pietrūka mazliet veiksmes, vārdu izvēlē nebija gluži džentlmenis.

Tad arī emociju maisam gals bija vaļā. "Labi, ka tevis vairs nav. To elli un bedri esam pārvarējuši un neatgriezīsies. Prastums un tukšums ir Latvijas Basketbola savienības (LBS) pagātne. Samierinies," atbildi parādā nepalika Jaunups, bet Valters spraigajā diskusijā vēl paguva paziņot, ka "partijas kasierim no basketbola nav ne mazākās jēgas".

Mēnesi pēc lielu rezonansi radījušā tvīta un tam sekojošās vārdu apmaiņas raidījumā "Delfi TV ar Jāni Domburu" Valters arī paskaidroja, kāpēc šis ieraksts tapis.

"Izvēlējos neitrālāku vārdu, varēja kaut ko stiprāku. Tas bija stingrs vārds, lai šis cilvēks... Tur ir zemteksts apakšā, nav tikai emocijas. Viņš pirms čempionāta pats Basketbola savienībā rīkoja apvērsumu, lai noņemtu (Latvijas izlases galveno treneri Ainaru) Bagatski, lai ieliktu savus cilvēkus, lai nomainītu (LBS prezidentu Valdi) Voinu, lai nomainītu ģenerālsekretāru (Edgaru Šnepu). Tad, kad viņš uzrakstīja šito... Viņam ir divas sejas – ar vienu viņš grib visus noņemt no amatiem un ielikt savus cilvēkus, bet otra priecājas. Tad paklusē. Tas bija sitiens viņam. Tas bija nopietns tvīts. Nedomāju, ka rezonanse būs tik liela," sacīja Valters.

LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps portālam "Delfi" kategoriski noliedza iespējamā apvērsuma faktu, bet Jaunupa atbilde portālam "Delfi" bija kodolīga: "Man nav pat ko komentēt. Tie ir murgi. Tur nav pat grama patiesības."

Sarunā ar Domburu Valters arī atklāja, kāda ir viņa stratēģija tviterī, un tas, iespējams, daudziem viņa sekotājiem ļaus Ģenerāļa ierakstus uztvert mierīgāk.

Valtera un Jaunupa vārdu apmaiņu savā "Pusnakts šovā septiņos" uz zoba vēlāk pavilka arī pašmāju jokdaris Jānis Skutelis.

Celmlauzes – strīds par degradāciju

Foto: DELFI

Tviteris jezgu spēja radīt arī pirms septiņiem gadiem. 2010. gadā plašu ievērību guva dziedātājas Lindas Leen apvainojumi jauniņajai dziedātājai Emi. Linda toreiz savā "Twitter" profilā bija ierakstījusi ne visai glaimojošu ziņu "Degradācija.lv" un ierakstam pievienojusi linku uz Emi nesen izveidoto mājas lapu.

Emi toreiz neslēpa savu sarūgtinājumu un norādīja, ka viņai nav pretenziju pret kritiku, ja vien tā izteikta profesionāli un pamatoti.

"Katrs dziedātājs savā darbā iegulda savu sirdi un laiku – to nedrīkst nosodīt. Linda acīmredzot vērtē sevi augstāk, nekā vajadzētu. Viņai vajadzētu vairāk koncentrēties uz to, ko viņa dara, nevis "nolikt" citus mūziķus," Lindas Leen rīcību toreiz komentēja Emi.

Draudzenes godu toreiz metās aizstāvēt arī Emi bijušais draugs horeogrāfs Šons Ani, kurš neslēpa savu sašutumu par Lindas izteikumiem un norādīja, ka citu cilvēku darbu saukt par degradāciju ir ļoti netaktiski, piebilstot, ka Emi mūziku augsti novērtējuši vairāki ārzemju mūzikas profesionāļi.

Tiesa, pēdējos gados par augsti novērtēto Emi mūziku vismaz dzimtajā zemē vairs nekas daudz nav bijis dzirdams.

Nesaudzē ne kungus, ne dāmas

Foto: Privātais arhīvs

Par polittehnologu dēvētais Jurģis Liepnieks (attēlā) vairākkārt iesaistījies dažādos strīdos savā "Twitter" profilā. Liepnieks bieži vien pats bijis strīdu provokators, kā rezultātā ekspolitiķis Māris Gulbis viņam 2011. gada februārī pat piesolījis pa purnu.

Strīds ar Gulbi aizsākās pēc tam, kad Liepnieks bija noskatījies sarunu šova "Vīrietis uz paklāja" pirmo raidījumu, kurā toreiz viesojās ekspolitiķis. Liepnieks savā vīterošanas vietnē paziņoja, ka viņš laikam nav redzējis dzīvē lielāku idiotu par Gulbi.

Izrādās, ka bijušo politiķi tas bija tik ļoti satraucis, ka pēc tam viņš bija zvanījis Liepniekam, lai šo situāciju atrisinātu īstu vīru garā – nevis tviterī, bet gan ar dūrēm.

Savukārt 2012. gadā "Twitter" strīdā starp Liepnieku un Latvijas Radio 3 Klasika žurnālistu Edgaru Raginski pat tika nolemts rīkot maču un abiem vīriešiem tikties ringā – pilna kontakta cīņā bez noteikumiem. Tiesa, šī cīņa līdz pat šim brīdim tā arī nav notikusi.

Polittehnologs ne tikai vicinājies ar virtuālajām dūrēm un iesaistījies vārdu apmaiņā ar vīriešu kārtas pārstāvjiem – reiz viņš pamanījās aizskart arī pašmāju dziedātāju Ellu, paziņojot, ka viņa esot viens no tiem cilvēkiem, ar kuru neesot par ko runāt.

"Mēs tā centāmies nenodarīt viņai pāri, bet nu – reizēm ir cilvēki, ar kuriem vienkārši nav par ko runāt," 2011. gada janvārī pēc tikšanās ar Ellu, lai intervētu viņu žurnālam "Klubs", vīteroja Liepnieks. Jāatzīst, ka arī pati Ella par šo tikšanos lielā sajūsmā nebija.

Raksti savus debilos tekstus un paklusē

Foto: DELFI
2013. gada maijā Latvijas mūzikas biznesu sašūpoja divu smagsvaru saķeršanās – īstu vētru sacēla producenta Guntara Rača un dziedātāja Intara Busuļa
saķeršanās sociālajos tīklos
. Iemesls bija šķietami gluži nekaitīgs – 4. maija koncerta televīzijas tiešraide.

"4. maijs. LTV1 rāda pareizticīgo (krievu) Lieldienas Rīgā. LNT rāda, kā Busulis, Ērglis un Amber tēlo, ka viņiem patīk tas, ko viņi dzied. Uhh," svētku vakarā tviterī ierakstīja Račs.

Uz šo paziņojumu reaģējis Intars Busulis, kurš arī piedalījās koncertā. "Hei, Guntar... Ko Tu te D..S...!...?... Raksti savus debilos tekstus un paklusē...!!!" emocionāli tvītojis dziedātājs.

Arī komponists Kārlis Lācis meties aizstāvēt savus draugus – Busuli un dziedātāju Aiju Vītoliņu jeb Amber.

"Mani draugi Intars un Aija, protams, nav tik kolosāli kā Tava, Guntar, mīļā "Okarte". Bet tāpēc nevajag di...t uz galvas. Man jau pietika viens tavs apgarots sacerējums savulaik, cik mēs esam debili, ka izgāzāmies "Eirovīzijā". Labi, ka Tu visgudrākais," skarbs savā viedoklī tolaik bija Lācis.

Pats Račs "Twitter" ierakstu drīz pēc tam izdzēsa, bet, kā jau labi zināms, internets neko neaizmirst.

Saplūcas gramatikas dēļ

Foto: DELFI

Daudzi zina, ka strīdi par gramatiku var beigties visnotaļ augstos toņos, un 2012. gada pavasarī tolaik jaunizceptā dziedātāja un žurnāla "Playboy" modele Lingita Lina Bopulu tviterī radīja pamatīgu strīdu vienas garumzīmes dēļ.

Vārdu apmaiņai par iemeslu bija Latvijas viceprinceses un skaistumkaralienes Sanitas Kubliņas, kura pēdējos gados no liekas uzmanības vairās. publicētais tvīts, kurā sieviete vārdu "stulbs" bija uzrakstījusi ar garumzīmi.

"Stūlbam? Patiešām stūlbam? Man līdz šim likās, ka latviešu valodā ir vārds – stulbs. Ceru, ka drukas kļūda," toreiz Sanitai atbildēja Lingita.

Soli pa solim vārdu apmaiņa noveda pie tā, ka Sanita paironizēja par Lingitas raudāšanu šova"Okartes skatuve 2" laikā, taču skaistumkaraliene laikam bija uzspiedusi pa eksotiskās dziedātājas jūtīgajām pogām, jo Lingita nespēja rimties un par šo tēmu savā "Draugiem.lv" profilā izveidoja pat veselu dienasgrāmatu.

Galu galā Lingita pat apstrīdēja Sanitas šovā iegūto titulu, jautājot: "Vai par princesi var saukt sievieti, kura pat nemāk uzrakstīt vārdu "stulbs" pareizi?".

Taisnības cīnītājs pret tusni un gada liekuli

Foto: DELFI

Pirms mūziķis Andris Kivičš bija ticis pie sava raidījuma "Rampas ugunīs" un kļuvis par iemīļotu ekrāna personību, viņš daudz skaļāk uzvedās tviterī. Kivičs nekad nav baidījies savas domas izteikt publiski, jo, kā pats vairākkārt atzinis, ir ļoti tiešs un atklāts cilvēks, dažkārt emocijas situšas augstu vilni.

Vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki Kiviču dažkārt nokaitinājuši tik ļoti, ka mūziķis nedaudz aizsvilies un dažu labu publiski nosaucis par tusni, debilu un liekuli.

"Katrs, kurš dzimst, reiz mirs. Ekonomiski ideālas nākotnes labad jāaizliedz iešļākt spermu sievietē, ja nav līdzekļu potenciālā mazuļa bērēm," tālajā 2012. gadā gadā savā "Twitter" profilā prātoja mūzikas apskatnieks, žurnālists Uldis Rudaks.

Kiviču tas aizskāra tik ļoti, ka viņš Rudaku nosauca par debilu, ja mūzikas kritiķis atļāviens vienā teikumā lietot vārdus "mazulis" un "finansēt bēres".

2012. gadā Kiviča nežēlastībā krita arī mūziķis Lauris Reiniks, kurš sava klipa "Sirds sadeg neparasti" jaunākajā versijā bija apspēlējis vēža slimības tematu. Toreiz Kivičs Lauri nosauca par gada liekuli.

Savukārt producentu Juri Milleru Kivičs publiski nosauca par tusni, kam par iemeslu bija asie komentāri, kurus "Eirodziesma 2012" pusfinālā Millers veltīja Nikolajam Puzikovam.

"Tikai Latvijā par mūziku medijos intervē cilvēkus, kas nedzied, nerada mūziku, neraksta tekstus, nemāk dejot, nemāk neko, izņemot izteikties. Man liekas, ka mūzikas producents ir tipa Timbaland, pie mums Priede, Stankevičs, kā kaut kāds tusnis no SWH var būt mūzikas producents? Kas tagad visi, kam ir 100 diski mājās un resna pakaļa kaut ko jēdz no mūzikas?" toreiz savās domās dalījās mūziķis.

To, ka gadu gaitā Kivičs ir mainījies un, iespējams, kļuvis pielaidīgāks, apliecina viņa reakcija uz grupas "Triana Park" neveiksmi šī gada "Eirovīzijā".

Kamēr daudzi šovbiznesa pārstāvji lauza šķēpus par to, kas īsti nogāja greizi, Kivičs aicināja atslābt: "Varbūt vienkārši vajag izklaidēties, neanalizēt, jo, ja kāds zinātu, kā vajag, tad visi tā darītu un uzvarētu."

Skaistuļu kari

Foto: DELFI

Daudzas sievietes īpaši viegli aizsvilstas, kad runa ir par viņu izskatu. Pirms pieciem gadiem "Twitter" sociālajā tīklā vārdu apmaiņu piedzīvoja vienas no pašmāju spilgtākajām jaunajām dziedātājāmSamanta Tīna un Seksīgā Lee.

"O! Skatos, Samanta Tīna sapumpējusi lūpiņas. Es ar savu ērgļa aci VISU redzu, baby! Visu," savā sociālā tīkla profilā ziņoja Liene, kura pati regulāri izmanto visdažādākās procedūras, lai uzlabotu savu izskatu.

"Nu slikti gan tev ar to redzi, skatos! Ne nu ērglis, bet vista un akla!" toreiz īsi un kodolīgi atbildēja Samanta Tīna.

Tiesa, tā arī netika gūta konkrēta atbilde, vai Tīna lūpas tiešām palielinājusi.

Tiesa, arī pašai Seksīgajai Lee ne reizi vien nācies krist ļaužu valodās, bet īpaši skaļu rezonansi radīja viņas lēmums no savas placentas pēc dēliņa piedzimšanas pagatavot smūtīju. Viedoklis toreiz par to bija arī tērpu dizainerei un skaistumkopšanas speciālistei Kristīnei Deimon, kura Seksīgo Lee mudināja doties pie psihiatra.

Un atkal gramatika...un sekss

Foto: DELFI

Pirms vairāk nekā četriem gadiem sabiedrībai bija iespēja sekot līdzi dziedātājas Lienes Greifānes, kura tolaik vēl darbojās ar skatuves vārdu LieneCandy, un repera Grafomāna jeb Artūra Breģa vārdu apmaiņai vīterošanas portālā.

LieniCandy jau vairākkārt bija piemeklējušas ķibeles ar dzimtās valodas pielietojumu – arī šoreiz diskusija aizsākās kādas kļūdas dēļ, uz kuru ātri noreaģēja reperis.

Starp abiem mūziķiem izvērtās argumentu cīņa, kuras karstumā tika izteiktas arī gana pikantas piezīmes. Grafomāns verbālajā cīniņā pieļāva, ka LieneiCandy koncentrēties pareizai rakstībai traucē krūtis, uz ko Liene atbildēja, ka puisim acīmredzot viņas krūtis gluži vienkārši "neliek mieru".

"Kādreiz skolā, kad puiši raustīja bizes, tas nozīmēja, ka ir iemīlējušies. Esi iemīlējies?" toreiz atbildēja LieneCandy, piebilstot, ka latviešu valodas zināšanas skolā viņai novērtētas ar 8 ballēm.

Pirms diviem gadiem Greifāne pamanījās iekulties asākā vārdu apmaiņā par seksa tēmu. Skandalozais fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs savā feisbuka profilā bija atklājis, kas viņam, balstoties uz līdzšinējo pieredzi, nepatīk mīlas dzīvē. Uz ierakstu reaģēja arī dziedātāja, paziņojot, ka Sokolovam varbūt labāk vispār nevajadzētu nodarboties ar seksu.

"Manuprāt, tas ir stulbi rakstīt par sievietēm, ar kurām esi gulējis, sliktu. Ja tev nepatika, ko un kā viņas dara, tad normāls vīrietis par to aprunāsies ar meiteni un pateiks, kas patīk un kas nē.

Cilvēki ir dažādi un sajūtas katram ir savādākas. Meitene nevar uzminēt katra puiša vēlmes, jo katram vīrietim erogēnās zonas atšķiras. Vīrieši 90% arī ir slikti orālā seksa izpildītāji, kuri iedomājas, ka sievieti ir jāuzbudina divās minūtēs vai tikai ar locekļa galviņu, vai arī, ka klitoru var skrāpēt ar sausu pirkstu, kost," savās pārdomās dalījusies Liene.

Nauda no nereāli kruta čuvaka

Foto: DELFI

Krietni lielāku rezonansi par Lienes Greifānes ķīviņu ar Grafomānu tālajā 2013. gadā guva pērnā gada saķeršanās starp Greifāni un pieredzes bagāto skatuves mākslinieci Olgu Rajecku. Pēc tam, kad pašmāju uzņēmējs Jūlijs Krūmiņš bija nonācis Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja redzeslokā, viņš sāka vaļsirdīgi atklāt daudzus, kuriem gadu gaitā palīdzējis.

Starp viņiem bijusi arī Greifāne, kurai uzņēmējs palīdzējis savilkt kopā galus, kad viņa pērnā gada rudenī uzsāka studijas Vissavienības Valsts Kinematogrāfijas institūtā Maskavā, bet šis atklājums ne visai bija paticis Rajeckai.

"Nu apsveicu, tev briest lieli panākumi Maskavā, pateicoties Jūlijam Krūmiņam. Nu dažiem veicas! Re, cik labi, ja ir bagāts mecenāts! Nu to jau viņš pateica visai Latvijai! Liene, lai veicas!" komentārā pie kāda Greifānes ieraksta sociālajos tīklos rakstīja Rajecka, un viņas gados jaunākā kolēģe ātri vien bija sapratusi, ka šis "neizklausās pēc apsveikuma".

Nedaudz vēlāk Greifāne arī apliecināja, ka sociālos tīklus var izmantot ne tikai, lai kādu noķengātu. Diskusijās par un ap Jūlija Krūmiņa sniegto palīdzību skatuves māksliniece godīgi atzina: "Viņš ir nereāli kruts čuvaks. Priecājos, ka viņu pazīstu."

Lēdiju cīņas

Foto: DELFI
Dziedātāja Olga Rajecka arī ierindojama starp tām sabiedrībā zināmajām personībām, kuras savu viedokli neslēpj. Dažkārt, protams, tā gadās arī kādu aizvainot. Tā notika arī 2015. gada aprīlī, kad no šova "Dejo ar zvaigzni" ceturtās sezonas tika izbalsota biznesa lēdija Svetlana Leva.

Tolaik viena no Svetlanas karstākajām atbalstītājām, skaistumkonkursu organizētāja Kristīne Lindenblate, sociālajā saziņas tīklā publiskoja savus uzskatus par, viņasprāt, notiekošo netaisnību – šovā žūrija apzināti noniecinot atsevišķus dalībniekus. Citi komentētāji pauda viedokli, ka šovu patiesībā vajadzējis pamest aktierim Gintam Grāvelim, kurš, pretēji žūrijas labajam vērtējumam, patiesībā esot nodejojis ļoti slikti.

Šo diskusiju bija pamanījusi arī Rajecka, kura steidzās oponēt, ka lietuviešu veidotajos šovos esot jārēķinās ar visu.

"Starp citu, Grāvelis, salīdzinot ar Tavu zvaigzni, dejo nesalīdzināmi labāk! Esmu mācījusies par sarīkojumu deju skolotāju! Nu tā!" savus uzskatus pauda Olga.

Pēc Rajeckas komentāra biznesa lēdija Leva pauda neizpratni, kā gan dziedātāja atļaujas ar viņu tā runāt, ja abas pat neesot sasvstarpēji pazīstamas. Leva arī atzīmēja, ka šī neesot pirmā reize, kad Rajecka viņu aizvainojusi sociālajos tīklos, un arī Olga nepalika atbildi parādā.

Vēlāk gan abas dāmas bija tikušās kādā pludmales ballītē un smaidot kopā nopozējušas, liekot domāt, ka nesaskaņām izdevies tikt pāri.

Kašķis kokosrieksta dēļ

Foto: Privātais arhīvs

Pašmāju mūziķis Lauri Reiniks 2013. gada sākumā savu atbalstītāju vērtējumam nodeva video dziesmai "Kokosrieksts". Videoklips jeb "mājas video" dziesmai tapa Dominikānas Republikā, kur Reiniks dziesmas finālā pat demonstrēja Bolivudas cienīgu tematiku, izpildot deju pludmalē kopā ar vairākiem cilvēkiem.

Savā sociālā tīkla Facebook profilā pašmāju dziedātājs, dīdžejs un modelis Markus Riva nāca klajā ar skarbu atklāsmi, kuru veltīja Reinika videoklipam, paziņojot, ka, "ja gaumes nav, tad nav".

Rivas publicētais ieraksts sacēla lielu ažiotāžu – diskusijā iesaistīties un savas domas izteikt nolēma uzņēmēja Santa Kola, modes blogeris Deniss Ševeļovs un arī dziedātāja Liene Greifāne, tiesa, viņa izteicās diplomātiski un centās nevienu neaizskart.

Turpinoties diskusijai, vairāki cilvēki izteica savas domas, kuras nebija īpaši glaimojošas Reinika gara darbam.

"Nu, piekrītu Rivam – dziesma lipīga un tā, bet klips vairāk atgādina atskatu par tusiņu Dominikānas Republikā. Un tās fināla kustības? Nu, Lauri, paņem taču horeogrāfu! Saša tik cool dejo – vai tad nu nav, kas izdomā soļus?" rakstīja tolaik vēl maz zināmais dejotājs Edgars Salvis Ozoliņš.

Tiesa, vēlāk arī tapa skaidrs, ka noticis pārpratums – Reiniks šo video nebija veidojis kā dziesmas videoklipu, bet gan kā jautru filmiņu.

Vīru cīņas par daiļavas pļauku

Foto: DELFI
Starp populārākajiem pašmāju televīzijas projektiem noteikti minams iepazīšanās šovs "Saimnieks meklē sievu", kas emocijām un kaislībām liek virmot abās ekrāna pusēs. Pirms diviem gadiem tas izraisīja skaļu skandālu – publiski saplūcās viens no saimniekiem un savulaik seksa eksperta slavu iemantojušais Edgars Toretto.

Pēc skandalozās šova sērijas, kura beidzās ar Gundas Jandavas pļauku Ģirtam Brumsonam, meiteni aizstāvēt metās Latvijas seksa eksperts. Viņš pauda viedokli, ka Ģirts ir manipulators, kurš apzināti izvēlējies jauniņo Gundu cerībā, ka varēs pakļaut nepieredzējušo skaistuli.

Diskusiju eksperts turpinājis savā "Facebook" profilā, asi paziņojot, ka "pazemot sievietes nedrīkst". Kā jau tas bija sagaidāms, eksperta ieraksts sacēlis īstu vētru - desmitiem ļaužu metušies izteikt savas domas par šo gadījumu.

Toretto publiskajā diskusijā negaidīti iesaistījies arī pats Brumsons. "Edgar, ja tev nav kauna izpausties ar klajiem meliem un teikt, ka tev ir kas zināms, tad labāk neraksti savus pilnīgos murgus. Tu kāda cilvēka viedokli, kas bija klāt, vispār esi dzirdējis?" Toretto diskusijas karstumā ar tiešu jautājumu pārsteidza pats viņa aprunātais varonis.

"Kāpēc murgus. Kāpēc viņa ir jāpazemo TV ekrānā? Na*** tev bija jā***š virsū par kaut kādiem "atmaksāsi ceļojumu" un tā tālāk?" pavisam satrakojies Brumsonam asi atbildēja eksperts.

"Kas bija pazemojums? Kur tu dzirdēji par ceļojuma atmaksāšanu? Cik tev samaksāja par sava viedokļa aizstāvību līdz nāvei?" neizpratnē par Toretto stundām ilgo plosīšanos un sava viedokļa aizstāvēšanu "Facebook" bija Brumsons.

Seksa eksperts atbildēja, lai saimnieks nomierinās, un šajā brīdī arī vairāki citi Toretto draugi un paziņas metās šķirt strīdu. Cilvēki aicināja abus beigt kašķēties un pārstāt meklēt vainīgo, jo, kā labi zināms, viena pagale nedeg.

Brumsons paklausīja un izstājās no diskusijas, kamēr seksa eksperts vēl stundām turpināja plosīties "Facebook", aizstāvot savu viedokli. Toretto mēģināja atkārtoti izprovocēt Brumsonu uz atklātu sarunu, bet saimnieks vairs neatbildēja. Kā vēlāk izsprieda Toretto, Brumsons acīmredzot nobijies.

Jaunais talants un skolotājs

Foto: DELFI

Daudzi jau noteikti aizmirsuši lielāko daļu savulaik populāro šova "Okartes skatuve" dalībnieku, bet daži no viņiem savā slavas piecminūtē paguva iekulties arī skaļākos skandālos. Te jāpiemin pianists Ivars Kļaviņš, kurš 2012. gada rudenī virtuāli saķērās ar producentu Guntaru Raču. Pēc tam, kad Kļaviņš bija paudis viedokli par mūziklu "Dzimuši mūzikai", Račs netieši paziņoja, ka puisis īpaši gudrs vis nav.

"Ja jums kādreiz dzīvē gribas sajusties kā idiotam, nomainiet savu vārdu uz jauno, skaisto Ivars Kļaviņš," toreiz savā "Twitter" profilā paziņoja producents.

Šī Rača atklāsme pašu Kļaviņu ļoti samulsināja, jo šova laikā gan producents, gan citi šova organizatori jaunajiem talantiem bija īpaši piekodinājuši sekot līdzi tam, ko viņi vēsta globālajā tīmeklī.

"Kad biju "Okartes" šovā, Račs un visi LNT producenti mūs visus mācīja, ka nu mēs esam publiskajā telpā, tiek vērots katrs mūsu solītis, mūsu tviterus lasa mūsu fani, tāpēc aizmirstam par rupjībām.

Ja ir piektdiena un mēs dzeram, mēs tvītojam, ka jauki atpūšamies, nevis paziņojam pasaulei, ka esam pālī. Bet šeku, reku mūsu dižais skolotājs pats uzkāpj uz sava grābekļa un dabū pa pieri ar tā kātu. Tas man liek apšaubīt Rača intelekta līmeni," toreiz sūkstījās Kļaviņš.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!