Fоtо: Shutterstock
Noteikti ne galvenā, tomēr būtiska attiecību sastāvdaļa ir sekss. Un, ja viss šajā jomā saskan, nav ko raizēties. Tomēr ir pāri, kuriem šī mīlas deja tik veikli nevedas. Protams, vieglākais veids, kā problēmas atrisināt – izrunāties. Bet arī tas nav tik elementāri, jo vārdi nereti tā arī paliek neizteikti. Lai kaut nedaudz uzlabotu situāciju, piedāvājam sešas lietas, ko sievietes vēlētos, lai vīrieši zina par baudu guļamistabā.

Sievietes nespēj uz pasūtījumu izsaukt iekāri

Lai arī viss nav viennozīmīgs, noteiktā vecumā vīriešiem vēlme mesties palagos ir daudz izteiktāka. Viņi stāties dzimumaktā var sagribēt no domas vien. Tikmēr vairumam sieviešu viss nenotiek kā uz pasūtījumu. Ir vajadzīgs laiks, lai tuvības mirklim noskaņotos gan fiziski, gan emocionāli. Kā stāsta "Besthealthmag" eksperti, vīrieši spēj vienā mirklī ikdienas raizes nolikt otrajā plānā un izbaudīt mirkli, kamēr sieviete nespēj atslēgties no ikdienas rūpēm tik aši. Tā rezultātā arī rodas pārpratumi un tiek izteikti pārmetumi sievietes virzienā, jo vīrietis neizprot, ka viss nav tik vienkārši.

Kā iepriekš skaidrojusi arī seksa eksperte Rita Lasmane: "Vīrieši nav raduši censties savu sieviešu dēļ. Daudzi ignorē faktu, ka vīriešiem nepieciešamas aptuveni sešas minūtes, lai uzbudinātos pirms dzimumakta, bet sievietēm – 26 minūtes. Ņemot vērā, ka dzimumakts ilgst vidēji sešas minūtes, sievietes vienkārši nepaspēj nonākt līdz orgasmam."

Ieteikums: Ja vīrietis situāciju vēlas vērst uz labo pusi, vajadzētu sievietei atvieglot ikdienu, uzņemoties kaut dažus mājas darbiņus, piemēram, trauku nomazgāšanu, vakariņu pagatavošanu un morālu atbalstu, ja gadījusies kāda sirdssāpe.

Sekss nav galā, kad vīrietis ir beidzis

Visas sievietes un viņu vēlmes nav vienādas

Fоtо: Shutterstock

Ieteikums: Esiet atklāti viens pret otru. Izrunājiet savas vēlmes!

Lai tomēr nesanāk taustīties gluži kā pa tumsu, varbūt noder šis sieviešu vēlmju saraksts, bet te atradīsi piecas lietas, ko guļamistabā vēlas izmēģināt teju katrs vīrietis, bet ne katrs uzdrošinās pavaicāt.

Sievietes mīl ar visām maņām

Fоtо: Shutterstock

Valdzinoša veļa, sasmaržošanās, varbūt pat jauna matu sasuka. Ja sieviete vēlas justies labi un iekārojami, nekur tālu nebūs arī jāmeklē vēlme atrādīties partnerim. Tas pats, protams, attiecas arī uz vīriešiem.

Ieteikums: Neizmirstiet par sevi rūpēties. Redzēsiet, tas sekmēsies labā rezultātā.

Sasniegt orgasmu nav tik vienkārši

Fоtо: Shutterstock

Kur rodas problēma? Vīrieši mēdz uzskatīt, ka sievietei sasniegt orgasmu ir tāds nieks vien, tāpēc savu nereālistisko vīziju dēļ sevišķi nepiepūlas. Taču, kad dāmas nesasniedz lielo "o", vīrietis ir neizpratnē, jo nesaprot, ko darījis ir nepareizi. Viņš to uztver personiski, kas savukārt vēl uzliek papildu emociju slogu, un sieviete nereti notēlo orgasmu (te atradīsi vēl dažus iemeslus, kādēļ sievietes mēdz viltot savu sajūsmu guļamistabā). Kurš no tā kaut ko iegūst? Neviens.

Ieteikums: Atklāti izrunājaties par baudas virsotņu sasniegšanu, lai abi reālistiski skatītos uz notiekošo guļamistabā. Ja sieviete tik viegli nespēj sasniegt orgasmu, iespējams, vērts talkā ņemt "papildspēkus".

Klusums – tas ne vienmēr kalpo kā neieinteresētības signāls

Fоtо: Shutterstock

Ieteikums:
Ja nekādi nevarat saprasties guļamistabā un nolasīt otra emocijas, iespējams, vajag būt visai tiešiem un arī paziņot partnerim, cik labi jūtaties, iesaka eksperti. Noteikti palīdz arī dažas norādes, kas var kalpot par īstu trumpi jums abiem.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !