Ziemassvētku eglīte podiņā: kā kopt un kad pareizi izstādīt ārā
Foto: Shutterstock

Ziemassvētki nav iedomājami bez zaļās svētku rotas – eglītes. Daži eglīti cērt paši vai nopērk jau nocirstu, bet citi izvēlas eglīti podiņā, lai pēc tam to varētu izstādīt. Tiem, kas izvēlējušies šo dabai draudzīgo eglīti, "Tavs Dārzs" ir sarūpējis padomu izlasi par eglītes pareizu iegādi, kopšanu un arī izstādīšanu.

Lai gan svētku sajūtu mājoklī ir vēlme ienest pēc iespējas ātrāk, "Tavs Dārzs" mudina nesteigties ar eglītes iegādi, jo ne visas telpas tai varēs izdabāt. Arī speciālisti savulaik norādījuši, ka eglēm labāk patiks vēsākas telpas, tāpēc centrālapkure un arī sausais gaiss telpā noteikti nebūs "eglītes labākais draugs".

Podiņos augošo eglīšu klāsts svētku laikā nudien ir plašs, tāpēc izvēle nebūs no tām vieglākajām. Rakstā zemāk varēsi ne tikai izlasīt knifiņus, kas jāņem vērā, kad izraudzīsies skaisto svētku rotu, bet arī varēsi izlasīt noderīgu informāciju par eglītes kopšanu, kad tā būs mājoklī. Nereti daudzus urda arī jautājums par to, kad tad ir īstais laiks, lai eglīti izstādītu ārā. Arī uz šo jautājumu "Tavs Dārzs" ir sagatavojis atbildi.

Lai skaists svētku gaidīšanas laiks!

Tags

Ziemassvētki Ziemassvētku eglīte

Comment Form