Foto: Iemīlējies kukaiņu pāris tup uz ziediņa
Foto: Vida Press

Kādam fotogrāfam Itālijā izdevies iemūžināt divas vienādspārnu spāres, kas, gluži kā skolēni mīļi sadevušās ķepiņās, atpūšas uz skaista ziediņa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vienādspārnu spāres jeb vienādspārņi (Zygoptera) ir spāru kārtas (Odonata) apakškārta, kurā ir apmēram 2600 sugas, un mūsu spāres ir šai apakškārtai piederīgi kukaiņi.

Šīs fantastiskās bildes tapušas Po ielejā, un tajās redzams, ka kukainīši ne vien sēž viens otram blakus, bet arī dziļdomīgi un kaislīgi uzlūko viens uz otru - katrs no savas zieda puses.

Savukārt citās bildēs spārītes iemūžinātas ne mazāk īpašos un amizantos mirkļos - viens insektiņš glauda otru, abi kukainīši domīgi vēro fotogrāfu un lēnīgi priecājas ap puķīti.

"Insektus sastapu kādā visai aukstā un mitrā rītā, un viņu sejiņas bija ļoti smieklīgas. Visamizantākā fotogrāfija, manuprāt, ir tā, kur viņi ir sadevušies rociņās gluži kā mīlnieki filmā "When Harry Met Sally"," stāsta fotogrāfs Alberto Gizi Panica.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form