Foto: Spāre ar ļoti smieklīgu sejas izteiksmi
Foto: Vida Press

Kādam fotogrāfam no Krievijas izdevies iemūžināt spāri (Zygoptera) ar ļoti izteiksmīgu seju, kas līdzinās sunītim Pluto no pazīstamās multiplikācijas filmu sērijas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šim smaragdzaļajam insektam ir milzīgas acis, kas līdzinās suņa purniņam, spārni atgādina suņa ausis, bet šķietami niknais kopskats jo īpaši liek domāt par kādu skarbu sargsuni.

Fotogrāfiju autors ir 26 gadus vecais Dariuss Morgendorfers no Sanktpēterburgas, kurš neparastajam kukainim cītīgi sekojis, kad ievērojis to pie ostas dambja.

"Spāre nevarēja palidot, jo tai bija savainoti spārni. Es viņai klusu un lēnītēm sekoju, tāpēc man arī izdevās uzņemt tādus tuvplānus.

Kad fotografēju, nedomāju, kas tieši rezultātā sanāks. Bet, kad apskatīju bildes, uzreiz saskatīju līdzību ar multiplikāciju suni. Parādīju draugiem, un viņi smiedamies teica, ka šī spāre patiešām ir Pluto dubultnieks," vēlāk stāstīja Morgendorfers.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form