Kaķis Ahilejs precīzi pareģojis Pasaules kausa futbolā atklāšanas spēles uzvarētāju

Kaķis Ahilejs precīzi pareģojis Pasaules kausa futbolā atklāšanas spēles uzvarētāju
Foto: AFP/Scanpix / LETA

Ķakis Ahilejs veiksmīgi paredzējis pirmās FIFA Pasaules čempionāta spēles uzvarētāju, ziņo portāls "Telegraph.co.uk".

Kaķis Ahilejs, kura ikdiena aizrit tvarstot peles Sanktpēterburgas Ermitāžas muzejā, pareģoja, ka Pasaules čempionāta futbolā atklāšanas spēles uzvarētājs būs Krievija. Tā arī notika. Vakar Krievija ar pārliecinošu rezultātu 5:0 uzveica Saūda Arābiju.

Pareģošanas process notika pavisam vienkārši. Kaķim priekšā tika noliktas divas ēdiena bļodas, un katrā tika iesprausts attiecīgās valsts karogs. Ahilejs izlēma nobaudīt to trauciņa saturu, kurā bija iespraust Krievijas karogs. Ar šādu žestu runcis norādīja uz Pasaules kausa futbolā atklāšanas spēles uzvarētāju.

Ermitāžas muzeja vetārste Anna Kondratjeva presei paziņoja: “Ahilejs mīl savu dzimteni un nebūtu izdarījis citu izvēli.”

Kaķis Ahilejs precīzi pareģojis Pasaules kausa futbolā atklāšanas spēles uzvarētāju
Foto: EPA/Scanpix/LETA

Kaķim ir piešķirta īpaša identifikācijas karte, kas ļaujot mīlulim iekļūt visos Krievijas stadionos. Norādīts, ka Ahilejs būšot vienīgais dzīvnieks, kam šāda karte izsniegta. Tāpat runcim tika piešķirts arī viņam īpaši veidots Krievijas futbola izlases krekls.

Runcis popularitāti ieguva jau pagājušajā gadā, kad Ahilejs precīzi pareģojis trīs no četru spēļu rezultātiem "FIFA" Konfederācju kausā, kas norisinājās Krievijā.

Runcis Ahilejs nav vis parasts kaķis. Par viņa pastāvīgo darba vietu tiek uzskatīts Ermitāžas muzejs Sanktpēterburgā, kur Ahilejs esot viens no aptuveni 60 kaķu lielas kolonijas, kuras galvenais uzdevums ir pasargāt populāro tūrisma apskates objektu no pelēm. Diemžēl kaķis esot kurls, taču tas netraucē ne darba izpildē, ne spēļu rezultu pareģošanā.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka