Oktobrī Latvijā viesosies pasaulslavenais Kuklačeva kaķu teātris

Oktobrī Latvijā viesosies pasaulslavenais Kuklačeva kaķu teātris
Foto: Publicitātes attēli

Visā pasaulē slavenais Kuklačeva kaķu teātris skatītājiem Rīgā, Valmierā un Ventspilī rādīs jauno izrādi "Klauns un kaķi". Izrādē piedalās četrdesmit pūkaini mākslinieki. Starp viņiem arī slavenais kaķis Boriss, kā arī Kartupelis, Redīss, Begemots, Banāns, Cīsiņš, Astīte un daudzi citi. Pasaulē vienīgajā kaķu teātrī darbojas cirka mākslinieku dinastija: tā dibinātājs Jurijs Kuklačevs un šī brīža galvenais mākslinieks un teātra radošais vadītājs – viņa dēls Dmitrijs Kuklačevs.

Unikālā teātra viesizrādes jau notikušas visā pasaulē. Lielu popularitāti teātris ieguvis Japānā, ASV, Kanādā, Somijā un Ķīnā, kur viesojies pat vairakkārt, bet viesizrāžu laikā Parīzē teātris saņēma zelta kausu un titulu "visoriģinālākais teātris pasaulē".

Izrāde "Klauns un kaķi" veltīta pasaules klaunādes zvaigznēm: klaunam ar skatuves pseidonīmu Groks, Leonīdam Jengibarovam un Čārlijam Čaplinam. Nopelniem bagātais Krievijas mākslinieks ir īstenojis savu sen loloto sapni un radījis izrādi, kas veltīta viņa jaunības elkiem.

Izrāde "Klauns un kaķi" ir skats uz slaveniem vārdiem caur mūsdienu un, protams, caur Kaķu teātra prizmu. Iemiesojoties tēlā un izpildot slaveno klaunu reprīzes, Kuklačovs sarežģī numurus, papildinot tos ar kaķu trikiem. Iejūtoties Čaplina tēlā, viņš liek skatītājiem noticēt, ka uz skatuves ir tieši šis slavenais klauns. Kuklačovs-Čaplins viegli balansē ar kārti, kuras augšgalā nesatricināmi sēž kaķis. Izpildot mūzikas ekscentriķa Groka reprīzi, mākslinieks muzicē ar zāģi, liekot šim nemuzikālajam instrumentam izdvest satriecoši skaistas skaņas. Leonīda Jengibarova tēlā Kuklačovs izpilda ļoti sarežģītu reprīzi: viņš secīgi iekaro vienu, trīs un pat piecus cilindrus.

Kaķu teātra izrādes norisināsies:
11. oktobrī pulksten 18, Valmieras Kultūras centrā,
13. oktobrī pulksten 17, Ventspilī, Teātra namā "Jūras vārti",
14. oktobrī pulksten 12 un 15, Rīgā, Kongresu namā.

Bērni līdz piecu gadu vecumam var apmeklēt pasākumu bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Pasākuma ilgums: aptuveni viena stunda un 30 minūtes ar starpbrīdi.
Biļetes "Biļešu Serviss" kasēs, uzziņas pa tālruni 66100335, kā arī www.bilesuserviss.lv
Valmiera, Kultūras centrs kasēs tālr. 64207207, kā arī www.bilesuparadize.lv

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka