Rīgā notiks pirmais gājiens par dzīvniekiem

Rīgā notiks pirmais gājiens par dzīvniekiem
Foto: LETA

Sestdien, 24. novembrī, Rīgā notiks pirmais gājiens par dzīvniekiem ar mērķi veicināt dzīvnieku aizsardzības uzlabošanu un panākt pozitīvas izmaiņas Latvijas likumdošanā. Pulcēšanās gājienam sāksies Rātslaukumā no pulksten 12.30, ziņo gājiena par dzīvniekiem projekta vadītāja Maija Krastiņa.

"Aiz jebkurām pārmaiņām dzīvnieku labklājības vārdā stāv ilgstošs, neatlaidīgs darbs. Tāpēc mēs negaidām, ka nākamajā dienā pēc gājiena Saeimā tiks izvirzīti likumprojekti par dzīvnieku labturības vai aizsardzības uzlabošanu. Mēs sagaidām, ka brīžos, kad dzīvnieku aizstāvības jautājumi tiek apspriesti kādā varas institūcijā, tad tos uztver kā nopietnas, sabiedrībā svarīgas problēmas. Šis gājiens pārstāv katru dzīvnieku draugu, un mēs vēlētos, lai arī valsts radītās sistēmas pārstāvētu sabiedrības balsi," uzsver gājiena organizatore.

Gājiens par dzīvniekiem 24. novembrī notiks arī Tallinā, kur tā būs jau otrā reize, kad Igaunijas dzīvnieku draugi vienojas kopīgā akcijā dzīvnieku atbalstam. Savukārt Viļņā, Varšavā, Kijevā un citās Eiropas pilsētās gājieni par dzīvniekiem ir ikgadēja tradīcija, pulcējot tūkstošiem dalībnieku un atbalstītāju.

Ikviens interesents un 24. novembra gājiena dalībnieks aicināts pievienoties arī saukļu radīšanā, masku darbnīcā, plakātu veidošanā un citās radošās aktivitātēs. Plašāka informācija par gājienu un radošajām aktivitātēm atradīsi šeit.

Gājienu par dzīvniekiem organizē aizstāvības biedrība "Dzīvnieku brīvība".

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka