Jakrins Rīgas domniekiem atskaitīsies par Valsts kontroles revīziju
Foto: F64

Piektdien, 15. februārī, sasaukta Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas sēde, kurā plānots skatīt Valsts kontroles revīzijas ziņojumu par galvaspilsētas ielu infrastruktūras projektiem.

Sēdē ziņot aicināts Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Opozīcijas deputāts Vilnis Ķirsis (V) ierosinājis uz sēdi uzaicināt arī Valsts kontroles pārstāvjus, lai tie klātienē varētu iepazīstināt deputātus ar revīzijā konstatētajiem faktiem.

Sēde notiks pulksten 12 un revīzijas ziņojuma jautājums šobrīd ir vienīgais darba kārtībā iekļautais punkts.

Satiksmes un transporta lietu komitejā kā loceklis darbojas arī galvaspilsētas mērs Nils Ušakovs (S).

Vēstīts, ka Valsts kontrole publicējusi revīziju par Rīgas transporta infrastruktūras attīstību, secinot, ka no 2014. līdz 2017. gadam dažādos projektos nelietderīgi izmantoti vairāk nekā 5,3 miljoni eiro, kā arī atklājot citus trūkumus.

Satiksmes departaments revīzijas ziņojumu kritizēja, norādot, ka Valsts kontrole pievērsusies vien pašvaldības darbībai atsevišķās jomās un projektos, bet nav ņēmusi vērā veiksmīgi realizētos darbus.

Tags

Rīgas dome Valsts kontrole
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form