Vasaras murgs Brīvības ielā noslēdzies; ar remontu Lāčplēša ielā jāsamierinās līdz oktobrim
Foto: DELFI

Šovasar vairākās Rīgas maģistrālajās ielās sākti seguma atjaunošanas darbi, kuru beigu termiņš ir jaunā mācību gada sākums. Portāls "Delfi" apmeklēja remontdarbu vietas un skaidroja, kā līdz šim veicies ar remontdarbu izpildi.

Darbu pie seguma atjaunošanas šajā būvsezonā uzsāka Brīvības, Lāčplēša, Krišjāņa Barona, Lielvārdes un Juglas ielā, kopumā no Rīgas pilsētas pašvaldības budžeta tam paredzot 10,9 miljonus eiro.

Konkursu par vispārīgās vienošanās noslēgšanu par ielu seguma periodisko atjaunošanu laika posmam no 2016. gada līdz 2018. gada 31. decembrim Rīgas domes Satiksmes departaments (RDSD) izsludināja šī gada februārī. Vispārīgo vienošanos RDSD noslēdzis ar pieciem uzņēmumiem: "A.C.B.", "Binders", "Ceļu pārvalde", "Ceļu būvniecības savienība "IGATE"" un "Roadeks".

Kā iepriekš informēja Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC), šajā būvsezonā kopumā rekonstruētas ielas 10 kilometru garumā – tik vērienīgi darbi pilsētā līdz šim nav veikti. Viņš gan uzsvēra, ka arī nākamgad paredzēts veikt tik pat apjomīgus darbus, un tiks meklētas iespējas darbu apjomu "palielināt vismaz par dažiem kilometriem".

Tags

Binders Ceļu pārvalde Lasāmgabali Nils Ušakovs Rīgas domes Satiksmes departaments Satiksme

Comment Form